10 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

PILNE ! Zatrzymano osobę, która może mieć związek z napadem na kantor

WiadomościPILNE ! Zatrzymano osobę, która może mieć związek z napadem na kantor

Według naszych informacji, osoba, która mogła mieć związek z przestępstwem, już została zatrzymana. Informację potwierdził rzecznik policji.

reklama

W piątek wieczorem (22.01) na ul. Głowackiego w Olsztynie doszło do strzelaniny w kantorze. Napastnik umówił transakcję wymiany, przyszedł na nią z bronią i otworzył ogień do pracowników kantoru, raniąc przy tym poważnie mężczyznę, który leży w szpitalu w śpiączce farmakologicznej. Sprawca uciekł, a w mieście przeprowadzono obławę. Właściciel kantoru oferuje 100 tys. za wskazanie napastnika.

Według informacji, do których dotarło TKO, zatrzymano pierwszego podejrzanego w tej sprawie, na terenie Bydgoszczy. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji potwierdził nasze informacje:

reklama

“Policjanci, w wyniku szeroko zakrojonych działań poszukiwawczych, w niespełna kilkanaście godzin zatrzymali mężczyznę na terenie Bydgoszczy, mogącego mieć związek z tym przestępstwem” – potwierdził Andrzej Jurkun z KMP w Olsztynie.

Szczegóły sprawy tutaj:

Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód

reklama

Nowe informacje. Brutalny napad na kantor. Są wieści ze szpitala,

Olsztyn. 100 tys. złotych za informacje o sprawcy napadu na kantor,

Bezczelny bandyta strzelał do kobiety i mężczyzny. Wiadomo ile ukradł,

Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny,

Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor.

Decyzją komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie powołano specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą do wyjaśnienia okoliczności napadu na kantor – poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie Tomasz Markowski.

Markowski poinformował, że w skład specjalnej grupy dochodzeniowo-śledczej wchodzą policjanci z pionów kryminalnych komendy miejskiej i wojewódzkiej. “Celem ich pracy jest ustalenie tożsamości sprawcy i zatrzymanie go” – powiedział Markowski.

Osoba, której poszukuje policja może być niebezpieczna. “Trzeba pamiętać, że ten ktoś wszedł z ostrą bronią do kantoru i strzelał do dwojga ludzi” – powiedział Markowski.

W piątek po godz. 19 do kantoru FlyingAtom w Olsztynie, który zajmuje się sprzedażą Bitcoinów i złota przyszedł zamaskowany napastnik. Właściciel kantoru Dawid Muszyński powiedział PAP, że napastnik zabrał uncje złota o wartości 450 tys. zł. i postrzelił dwoje przedstawicieli firmy – mężczyznę i kobietę. “Stan Pawła jest poważny, z naszych informacji wynika, że jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” – powiedział w sobotę Muszyński.

Jednemu z obecnych na miejscu pracowników FlyingAtom udało się uciec i powiadomić policję.

W sobotę rano oficer prasowy olsztyńskiej policji Andrzej Jurkun poinformował, że policjanci przeszukali pobliski teren i weryfikowali nagrania monitoringu, ale na razie nie doprowadziło to do zatrzymania sprawcy napadu. “Policjanci zabezpieczyli ślady, nagrania kamer z monitoringu, a także rozpytali świadków zdarzenia. Do działań został włączony pies tropiący z przewodnikiem” – poinformował w sobotę Jurkun. Dodał, że na miejscu pracowali policjanci i prokurator.

Do późnych godzin nocnych na ulicach Olsztyna były policyjne blokady, policjanci sprawdzali wszystkie samochody i kontrolowali pojazdy komunikacji miejskiej. 

Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód Komendant Wojewódzki Policji powołuje specjalną grupę do ustalenia sprawcy napadu w Olsztynie Nowe informacje. Brutalny napad na kantor. Są wieści ze szpitala Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia