fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pożar domu. Czterogodzinna akcja strażaków

Wiadomości Pożar domu. Czterogodzinna akcja strażaków

W walce z ogniem udział brało 7 zastępów straż pożarnej, niemal 30 ratowników. Pożar udało się ugasić, choć nie obyło się bez strat.

Wczoraj (21.01) koło godziny 12 w miejscowości Łomy, doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Palił się dach budynku. Według wstępnych ustaleń, wszystkie osoby, które zamieszkiwały budynek, opuściły go, przed przybyciem służb.

Strażacy walczyli z ogniem w budynku oraz poza nim, zapalił się również samochód. Ogień udało się opanować po prawie czterogodzinnej akcji gaśniczej. W wyniku pożaru doszło do znacznych strat materialnych, jednak nikomu nic się nie stało.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x