fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pożar domu jednorodzinnego. W środku było sześcioro dzieci

Wiadomości Pożar domu jednorodzinnego. W środku było sześcioro dzieci

Działania straży trwały przez trzy godziny. W akcji brało udział 20 ratowników. Ze wstępnych informacji wynika, że pożar rozpoczął się na poddaszu.

W niedzielę (18.01) koło godziny 22:30 doszło do zapalenia się budynku mieszkalnego w miejscowości Kucbork (gm. Wielbark). Strażacy, którzy przybyli na miejsce, przystąpili do działań gaśniczych. Jak ustalono, pożar rozpoczął się na poddaszu budynku i rozprzestrzenił na ściany i dach. W środku przebywało 9 osób, w tym 6 dzieci. Właściciel posesji próbował ugasić ogień przy pomocy wody i gaśnicy, jednak nie przyniosło to żadnego efektu.

Strażacy po trzech godzinach działań opanowali ogień. Musieli oni rozebrać część konstrukcji budynku, gdyż płomienie rozprzestrzeniły się do miejsc niedostępnych. Nikomu nic się nie stało. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru mogło być uszkodzenie piecyka. Na miejscu działało 5 zastępów straż pożarnej.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x