fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wypadek osobówki. Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu z drzewem

Wiadomości Wypadek osobówki. Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu z drzewem

Kierowca osobowego auta nie opanował samochodu i doprowadził do wypadku, w wyniku którego wraz ze swoim pasażerem został ranny.

16 stycznia 2021 r. w godzinach przedpołudniowych do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego w Węgorzewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na odcinku drogi między miejscowością Trygor a miejscowością Stawki.

Natychmiast do zdarzenia zostały zadysponowane 2 zastępy węgorzewskich strażaków. Na miejscu okazało się, iż kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały 2 osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora. Przybyła na miejsce policja bada okoliczności zdarzenia. Na czas działań droga była zablokowana w obu kierunkach.

Źródło: KP PSP Węgorzewo

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x