fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 6 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

68-latek stracił panowanie nad autem. Auto znalazło się w rowie

Wiadomości 68-latek stracił panowanie nad autem. Auto znalazło się w rowie

Duży mróz, oblodzona nawierzchnia, gołoledź a nawet śnieżyca. Właśnie z takimi zimowymi warunkami musieli zmierzyć się kierowcy. Tak też było w przypadku 68-letniego kierowcy Skody, który wjechał do przydrożnego rowu.


Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę (16.01.21r.) tuż przed godziną 12:00 na trasie Szczytno-Jęcznik. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 68-letni kierowca Skody jadąc od miejscowości Szczytno w kierunku miejscowości Jęcznik, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego wjechał do przydrożnego rowu.

Mężczyzna podróżował sam. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Na szczęście nic mu się nie stało.

68-latek stracił panowanie nad autem. Auto znalazło się w rowie
Autor zdjęcia: KPP Szczytno

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x