fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kolejne tureckie tramwaje już w Olsztynie

Wiadomości Kolejne tureckie tramwaje już w Olsztynie

Długo wyczekiwane tramwaje Panorama, przyjechały w nocy do Olsztyna. To już cztery z dwunastu, który domyślnie mają trafić do stolicy Warmii i Mazur.

Dwie tureckie Panoramy, producenta Durmazlara, trafiły do Olsztyna w nocy, z czwartku na piątek. W mieście znajdują się już cztery takie pojazdy, z łącznie dwunastu, które w ramach podpisanej umowy z tureckim producentem, mają tu trafić. Będą one obsługiwały nową linię tramwajową, która połączy osiedle Pieczewo z Dworcem.

Niedawno pisaliśmy o powołaniu specjalnej komisji ratuszowej, która będzie czuwała nad odbiorem nowych pojazdów: Nowe tramwaje już w grudniu przybędą do Olsztyna?. To ma zapobiec potencjalnym nieścisłościom związanym ze stanem techniczym pojazdów, który był już poddawany w wątpliwość: Nowe tramwaje niezdatne do użytku? Pojawia się niezgodność z zamówieniem.

Kolejne tureckie tramwaje już w Olsztynie Kolejne tureckie tramwaje już w Olsztynie Kolejne tureckie tramwaje już w Olsztynie Kolejne tureckie tramwaje już w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 1

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x