fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Detektyw Rutkowski szuka świadków niezwyklej kradzieży. Oferuje 40 tys. zł za pomoc

Wiadomości Detektyw Rutkowski szuka świadków niezwyklej kradzieży. Oferuje 40 tys. zł za pomoc

Prywatny detektyw, Krzysztof Rutkowski, prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży, do której doszło podczas imprezy sylwestrowej. Zginął łup o wartości 100 tys. złotych.

O sprawie włamania i kradzieży w Łąkach Bratiańskich pisaliśmy już tutaj: Detektyw Rutkowski na tropie złodziei. W trakcie konferencji prasowej, którą zorganizował dla dziennikarzy, przybliżył sprawę kradzieży, omówił co zginęło i zaproponował pieniądze za pomoc w ustaleniu sprawców.

„Operację przeprowadzono niezwykle perfekcyjnie. Goście bawili się w zimowym ogrodzie znajdującym się 30 metrów od willi. Przez cały ten czas złodzieje musieli obserwować bawiące się towarzystwo” – mówił detektyw.

Rutkowski szuka świadków. Oferuje 40 tys. zł za pomoc

Według wstępnych ustaleń, sprawcy mieli dostać się na teren posesji przez drzwi balkonowe. Splądrowali sejf, który znajdował się w mieszkaniu. Poza biżuterią i gotówką, w sejfie były także kluczyki do luksusowych samochodów, Mercedesa i BMW.

Sprawców udało się uchwycić na monitoringu, jednak są zamaskowani. Rutkowski zaproponował 10 tys. euro za pomoc w ustaleniu złodziei:

„Jeżeli chodzi o Łąki Bratiańskie, to nie jest to bardzo rozległa miejscowość. To przełamanie kilku ulic. Jeśli ktoś pomiędzy 22:00 a 23:00 zauważył w tym rejonie jakiekolwiek podejrzane samochody, prosimy o kontakt bezpośrednio na numer alarmowy 600 007 007” – zakończył detektyw.

Rutkowski szuka świadków. Oferuje 40 tys. zł za pomoc

Omówił on także kwestię innego śledztwa, które prowadził na terenie Ostródy ws. włamania na serwer firmowy, kradzieży danych i wyłudzenia okupu. Jak się okazało, ustalił on podejrzanego i przekazał sprawę policji.

🔴🎥🔴 INFOILAWA.PL NA ŻYWO🚨 Detektyw Krzysztof Rutkowski w akcji w naszym regionie; w Nowym Mieście Lubawskim trwa jego konferencja prasowa o dwóch sprawach: z okolic NML i Ostródy, w których wyjaśnienie zaangażowało się jego biuro: 👇👇👇

Posted by Info Iława on Tuesday, January 12, 2021

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Nie lubię 10

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

7
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x