fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Detektyw Rutkowski na tropie złodziei

Wiadomości Detektyw Rutkowski na tropie złodziei

W trakcie sylwestrowej imprezy z domu wyniesiono łup o wartości 100 000 zł. Poszkodowani postanowili skorzystać z pomocy znanego detektywa, by odnaleźć złodzieja.

W czwartek (31.01) w trakcie zabawy sylwestrowej, na terenie jednego z domów w Nowym Mieście Lubawskim, został obrabowany sejf i skradziono biżuterię. Sprawca dostał się do domu przez drzwi balkonowe, a niczego nieświadomi mieszkańcy domostwa, bawili się w ogrodzie, kilka metrów za budynkiem. Straty wyceniono na około 100 tys. zł.

Wynajęto Krzysztofa Rutkowskiego, znanego detektywa, by rozwiązał tę sprawę. We wtorek (12.01) zaplanował on konferencje dla dziennikarzy, na której ma przedstawić kulisy zdarzenia. Na tej samej konferencji, detektyw ma poruszyć temat włamania na serwer, jednej z ostródzkich firm, kradzieży danych i wymuszenia okupu za nie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x