fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Jedno z najniebezpieczniejszych przejść w Olsztynie zostanie zmodyfikowane

Wiadomości Jedno z najniebezpieczniejszych przejść w Olsztynie zostanie zmodyfikowane

Niedawno doszło tam do kolejnego, groźnego wypadku. Dwa lata wcześniej, na tym przejściu zginęła młoda kobieta. Miasto w końcu podjęło kroki. 

O skrzyżowaniu na ul. Synów Pułku z ul. Orłowicza pisaliśmy wielokrotnie, głównie przez wypadki, które mają tam miejsce. Ostatnim razem, potrącono tu 32-latka: Kolejna tragedia na feralnym skrzyżowaniu. 18-latek potrącił rowerzystę. Dwa lata wcześniej zginęła młoda kobieta, 23-latka, która wyszła pobiegać. Potrącił ją samochód, a sprawca trafił na wiele lat do więzienia.

Wspominaliśmy o tym, że radni Prawa i Sprawiedliwości apelowali o zabezpieczenie tego skrzyżowania, ze względu na dużą ilość zdarzeń drogowych, do której tam dochodzi. Prezydent ostatecznie nie był temu przychylny ze względów finansowych. Teraz, tuż przed świętami, ruszyły tam prace, które mają na celu doświetlenie przejścia na tym skrzyżowaniu. Podobny zabieg czeka kilka innych przejść dla pieszych w Olsztynie, m.in: Żołnierska, Wilczyńskiego czy Obrońców Tobruku z Gałczyńskiego.

Jedno z najniebezpieczniejszych przejść w Olsztynie zostanie doświetlone

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x