fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Jeden z bardziej znanych hoteli w Polsce zostanie zlikwidowany? Właściciel bankrutuje

Koronawirus Jeden z bardziej znanych hoteli w Polsce zostanie zlikwidowany? Właściciel bankrutuje

Twórca największej sieci hoteli w Polsce, Tadeusz Gołębiewski, jest na skraju bankructwa. To skutek pandemii i wprowadzonych obostrzeń.

W rozmowie z TVN24, Gołębiewski przyznał, że wytrzyma jeszcze góra miesiąc. Biznesmen zaciągnął ogromny kredyt w banku, na 30 milionów złotych, by ratować swój biznes i miejsca pracy, jednak zanosi się na to, że to nie wystarczy.

Jak przyznał, utrzymanie hoteli i swoich restauracji w trakcie pandemii to koszt 4,5 mln miesięcznie. Pieniądze zaczynają się kończyć.

Na Warmii i Mazurach oznaczałoby to zamknięcie największego hotelu, Gołębiewskiego w Mikołajkach. Jest to bardzo popularna atrakcja turystyczna, przez wzgląd na park wodny, który się tam znajduje. W przypadku bankructwa Tadeusza Gołębiewskiego, hotel może trafić na sprzedaż lub zostać zamknięty.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 9

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

9
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x