fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 28 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

17-latek na kwarantannie wjechał w latarnię niedaleko dworca

Wiadomości 17-latek na kwarantannie wjechał w latarnię niedaleko dworca

Rozbity samochód i zniszczona latarnia to na szczęście tylko straty materialne, które spowodował nieodpowiedzialny 17-latek. Młody chłopak będąc w stanie upojenia alkoholowego złamał obowiązek nałożonej na niego kwarantanny domowej, wsiadł za kierownice osobowego volkswagena i doprowadził do kolizji drogowej. Ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem dla nieletnich.

Pijany 17-latek spowodował kolizję w Olsztynie

We wtorek (17.11.2020) po godz. 20:00 oficer dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na ul. Jasnej w Olsztynie. Na miejsce skierowane zostały policyjne patrole, a także wóz straży pożarnej w celu zneutralizowania zagrożenia, do którego doprowadził kierujący. Jak się ostatecznie okazało był nim 17-latek, który wspólnie z 20-letnim pasażerem, bezpośrednio po zdarzeniu, próbował uciec z jego miejsca.

Policjanci z olsztyńskiej drogówki zatrzymali sprawcę kolizji drogowej, który znajdował się w pobliżu miejsca zdarzenia. W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia, policjanci ustalili, że 17-latek wsiadł za kierownicę auta bez wymaganych uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości – w jego organizmie krążył ponad promil alkoholu. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że w ogóle nie powinien on wychodzić ze swojego domu, w którym miał odbywać nałożoną na niego kwarantannę.

Młody człowiek ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem rodzinnym. 17-latek odpowie za spowodowanie kolizji drogowej oraz za kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień i w stanie nietrzeźwości.

Pijany 17-latek spowodował kolizję w Olsztynie

Pijany 17-latek spowodował kolizję w Olsztynie

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x