fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

„Nie lubi cwaniaków z BMW”, więc chciał je ukraść

reklama

32-latek próbował ukraść auto po czym uszkodził je, groził pokrzywdzonemu i zmuszał policjantów do zaniechania czynności służbowych. Teraz grozi mu kara nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

Suscy policjanci zostali poinformowani o usiłowaniu kradzieży samochodu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że znany im z wcześniejszych interwencji 32-latek podszedł do pokrzywdzonego i próbował mu zabrać samochód. Dzięki reakcji świadków nie udało się to mężczyźnie, co bardzo go zdenerwowało i za pomocą potłuczonej butelki uszkodził auto. W trakcie interwencji groził pokrzywdzonym oraz przez swoje zachowanie próbował zmusić funkcjonariuszy do zaniechania czynności służbowych.

Policjanci zatrzymali 32-latka. Mężczyzna oświadczył im, że nie lubi cwaniaków z bmw dlatego chciał je ukraść i zniszczył auto bo go nosiło. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi Zalewa, a sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. 32 – latek najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

reklama

Kodeks karny za sam rozbój o charakterze chuligańskim przewiduje karę nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Iława

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty

Znany tratatata. Dlaczego jest na wolności? Jak widać na wszystkich i wszystko lecie ciepłym …. i spokojnie chodzi po ulicach grożąc ludziom i niszcząc mienie. Skoro go znają i robił takie rzeczy w przeszłości to albo posadzić, albo uciąć łapy przy samej d…