fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Oszukała maszynę, ale nie ochroniarza. Na kasie samoobsługowej podmieniła warzywa. Grozi jej do 8 lat

Wiadomości Oszukała maszynę, ale nie ochroniarza. Na kasie samoobsługowej podmieniła warzywa. Grozi jej...

Liczyła, że nikt się nie zorientuje. Jak gdyby nigdy nic, po odejściu od kasy skierowała się do wyjścia. Grozi jej długa odsiadka. 

W ubiegły czwartek (17.09) w olsztyńskiej Biedronce, doszło do oszustwa na kasie samoobsługowej. Kobieta podczas robienia zakupów w sklepie, udała się do kasy samoobsługowej, gdzie postanowiła oszukać maszynę i zaznaczała inne produkty od kasowanych w rzeczywistości:

„Z relacji pracownika ochrony wynika, że kobieta płacąc za towar na kasie samoobsługowej zaznaczyła inne warzywa niż były faktycznie ważone, tym samym powodując straty w wysokości ponad 13 złotych” – przekazał oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Andrzej Jurkun.

To nie pierwsze takie próby dokonywania oszustwa na kasach samoobsługowych, o poprzednich pisaliśmy tutaj: Dwóch nastolatków oszukiwało na kasie samoobsługowej. Grozi im do 8 lat więzieniaOszukiwał na kasie samoobsługowej. Zyskał 4 zł, a teraz grozi mu 8 lat wiezienia.

Nie są to trywialne sprawy, gdyż zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo oszustwa zagrożone jest karą od 6 m-cy do 8 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

8 KOMENTARZE

  1. To niech szanowna biedronka postawi pracownika przy kasie samoobsługowe A nie klient jest skazany na samego siebie, A jedna osoba która siedzi na 5 kas obsługowych i nie ma się do kogo zwrócić o pomoc bo kolejka na pół sklepu Tak jest w Olsztynie na Okrzei i Poprzecznej

    3
    1
  2. A jak się zwyczajnie pomyliła? Gdyby wzięła prawnika to od razu sprawa wyglądałaby inaczej. Jeszcze Biedra płaciłaby jej odszkodowanie. Dziadowska sieć skoro zamiast pomóc klientce, która nie radzi sobie przy kasie, od razu nasyła na nią policję.

    5
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: