fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Wiemy o co chodzi z Chrystusem na billboardzie

reklama

Na ulicy Dworcowej w Olsztynie pojawił się tajemniczy billboard z Jezusem Chrystusem. Wiemy kto za tym stoi.

O nowo postawionym billboardzie pisaliśmy dla was tutaj: Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie. Jak się okazało, jest to ogólnopolska akcja zorganizowana przez Radio Chrystusa Króla z Chicago. Na olsztyńskim plakacie widnieje hasło: „Panie ratuj nas Giniemy. Nie pokładajmy nadziei w ludziach tylko w Bogu. Jezus Chrystus królem Polski”

reklama

Takie plakaty pojawiły się również w: Warszawie, Częstochowie, Łodzi, czy Gdańsku. Radio za pośrednictwem plakatów chce ewangelizować Polskę. Same billboardy mają wisieć do czasu święta Chrystusa Króla, które w tym roku wypada 22 listopada.

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: