fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

reklama

„Panie ratuj nas Giniemy. Nie pokładajmy nadziei w ludziach tylko w Bogu. Jezus Chrystus królem Polski” – z takim nietypowym przekazem zawisł billboard na ul. Dworcowej w Olsztynie. 

Cała akcja jest dosyć tajemnicza. Nie ma żadnego adresu strony internetowej, czy informacji o działaniach. Można po treści domniemywać, że sponsorem jest ktoś związany z polską Polonią z Chicago.

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

reklama

Szukając w internecie można przeczytać o akcie intronizacji Jezusa na króla Polski. Już w 2016 roku odbyła się wielka impreza fetująca to wydarzenie. Transmitowała je Telewizja Trwam, a wśród gości byli prezydent Andrzej Duda oraz inni znani politycy.

Idea intronizacji Jezusa sięga pierwszej połowy XX wieku. Według niektórych osób miało to ustrzec kraj przed wojną.

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: