fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

Kurier Extra Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

„Panie ratuj nas Giniemy. Nie pokładajmy nadziei w ludziach tylko w Bogu. Jezus Chrystus królem Polski” – z takim nietypowym przekazem zawisł billboard na ul. Dworcowej w Olsztynie. 

Cała akcja jest dosyć tajemnicza. Nie ma żadnego adresu strony internetowej, czy informacji o działaniach. Można po treści domniemywać, że sponsorem jest ktoś związany z polską Polonią z Chicago.

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

Szukając w internecie można przeczytać o akcie intronizacji Jezusa na króla Polski. Już w 2016 roku odbyła się wielka impreza fetująca to wydarzenie. Transmitowała je Telewizja Trwam, a wśród gości byli prezydent Andrzej Duda oraz inni znani politycy.

Idea intronizacji Jezusa sięga pierwszej połowy XX wieku. Według niektórych osób miało to ustrzec kraj przed wojną.

Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie Jezus Chrystus Królem Polski? Religijna reklama w Olsztynie

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

4 KOMENTARZE

 1. A pokazują go jak chodzi obdarty ,w szmatach a ty nagle złota czapka i szaty z kosmosu.
  Banda bałwochwalców i moherowych tępych łbów.
  Berło jak u króla.
  Wstyd . Jezus roni krwawe łzy

  4
  2
  • Co innego misja ziemska naszego Pana, kiedy męczeńsko przelał Krew za mnie i za Pana, co innego, gdy króluje w niebie w nieskończonym Majestacie na zawsze. Czapkę to Pan sobie może nosić, nie jest Pan królem.

   1
   4
   • Jakież przyziemne ma Pan i inni, co to Chrystusa sobie upodobali intronizować w Polsce (cóż za idiotyczny, jakże polski pomysł), wyobrażenie: Chrystus niczym średniowieczny król obsypany złotem. Nie widzi mi się, że jednak miałby być tak okropnie i beznadziejnie ludzki, że to całe ubóstwo i życie w prostocie i miłości były tylko przykrywką, że tak naprawdę, to On chciał opływać w bogactwa i stroje. Sorry, ale to rzeczywiście bałwochwalstwo i głupota. Polonia w Chicago niech się zajmie swoim życiem w Chicago, ja im nie mówię w co mają wierzyć, niech oni odwdzięczą się tym samym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: