fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
reklama

Weź głęboki oddech i zacznij: Zadbaj o swoją figurę i dobre samopoczucie z Mrs. Sporty Olsztyn

reklama

Nareszcie: studia fitness i siłownie zostały ponownie otwarte przy zachowaniu zasad higieny oraz bezpieczeństwa. Dzięki stopniowemu łagodzeniu obostrzeń możemy ponownie głęboko odetchnąć i zadbać o siebie. „W ostatnich tygodniach kobiety nie miały łatwo: praca z domu, zajmowanie się dziećmi i nauka zdalna. Nadmiar obowiązków sprawiał, że trudno było wygospodarować chwilę dla siebie czy czas na relaks. Tym samym większość z nas była zmuszona do rezygnacji z regularnej aktywności fizycznej“ – mówi właściciel klubu Mrs.Sporty. W czasie, gdy klub Mrs.Sporty był fizycznie zamknięty zarówno on, jak i jej zespół utrzymywali bliski kontakt z zapisanymi do klubu Paniami. Dzięki zajęciom online klubowiczki dbały o formę w domu, a regularne porady żywieniowe pozwalały im na dbanie o figurę również w czasie przymusowej kwarantanny. Te działania są niezmiernie ważne dla zachowania sprawnego układu odpornościowego oraz układu sercowo-naczyniowego.

Jeśli chcesz zrobić więcej dla swojej kondycji i poprawić swoje samopoczucie, masz pewność, że w Mrs.Sporty Olsztyn będziesz w dobrych rękach. ©

Mrs.Sporty

W klubie Mrs.Sporty wprowadziliśmy zasady, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas treningu. „Przearanżowaliśmy przestrzeń w klubie w taki sposób, by możliwe było zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy ćwiczącymi. Zadbaliśmy o dostępność środków dezynfekcyjnych dla klubowiczek. Jeszcze częściej sprzątamy i dezynfekujemy wszystkie powierzchnie w klubie“ – wyjaśnia właściciel klubu Mrs.Sporty Olsztyn.

reklama

Płaski brzuch – dla kobiet to ideał piękna, dla lekarzy – czynnik zdrowia. Ponieważ tłuszcz na brzuchu jest nie tylko niemiły dla oka, ale także niezdrowy. Dlatego Mrs.Sporty Olsztyn zapewnia Paniom trening skoncentrowany na wzmacnianiu mięśni brzucha.
Niezdrowy tłuszczyk na brzuchu zwiększa także ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia oraz cukrzycę. Lekarze biją na alarm, kiedy obwód talii u kobiet przekracza 88 cm., ponieważ tkanka tłuszczowa odkłada się najpierw na organach wewnętrznych, a dopiero później staje się widoczna na brzuchu.

Droga do płaskiego brzucha prowadzi przez prawidłowe ćwiczenia. Podczas ćwiczeń wspomagających metabolizm mięśnie pobierają potrzebną im energię z tkanki tłuszczowej. Metabolizm tłuszczu przyspiesza, jeżeli podczas ćwiczeń utrzymujemy tętno na poziomie 60-70% maksymalnego tętna. Poza tym Panie powinny pamiętać o treningu na mięśnie brzucha – zaleca Kornel Wiśniewski – właściciel klubu Mrs. Sporty Olsztyn. Wówczas nie tylko spalą tłuszcz, ale także sprawią, że ich sylwetka będzie smuklejsza.

Czytaj też:  Badania laboratoryjne potwierdziły nowe zakażenia koronawirusem

Płaski brzuch, smukłe uda, jędrne pośladki, zdrowe plecy, energia i młodość! To nie wszystko, bo nasz 30-minutowy trening funkcjonalny pozwoli Ci na powrót do formy po ciąży, operacji czy kontuzji, a także przygotuje do uprawiania ulubionego sportu, jak taniec, chodzenie po górach czy pływanie! Dzięki koncepcji o zmiennej intensywności wysiłku Twój metabolizm przyspieszy na kolejne 48 godzin, dzięki czemu nie musisz ćwiczyć codziennie.

Elastyczna oferta powakacyjna

7 września w godz 8:30-12:00 oraz 15:30-20:00 zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi. Niespodzianki od naszych partnerów, degustacja fit kokatjli, a przede wszystkim super rabat! Pierwszych 30 Pań, które zapisze się do klubu zaoszczędzi aż 120 zł na pakiecie startowym. To nie wszystko! Jeśli nie chcesz uczestniczyć w zajęciach w klubie, ale pragniesz wrócić do treningów i zdrowej diety, oferujemy Ci usługę online. Spotkania z trenerem odbędą się poprzez jeden z komunikatorów internetowych. Oprócz tego otrzymasz wskazówki dietetyczne i treningi online.

O Mrs.Sporty

Mrs.Sporty to wiodąca na rynku sieć klubów fitness dla kobiet oparta na sprawdzonym systemie franczyzowym, która powstała w 2004 roku w Berlinie, a dziś liczy niemal 500 klubów w Europie. Trening Mrs.Sporty jest 30-minutowym, skutecznym treningiem interwałowym rozwijającym wytrzymałość, siłę mięśni i koordynację ruchową. Istotą koncepcji jest indywidualna opieka nad klubowiczkami, zapewniana przez wykwalifikowanych trenerów osobistych na drodze do realizacji wyznaczonych celów. Koncepcja odżywiania Mrs.Sporty uwzględnia dietetyczną przeszłość klubowiczek i w połączeniu z regularnymi treningami umożliwia zdrowe pozbycie się nadmiaru kilogramów. Naukowo sprawdzona koncepcja Mrs.Sporty została opracowana z udziałem legendy tenisa Stefanie Graf przy wsparciu Instytutu Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Mrs.Sporty jako system franczyzowy został trzy razy z rzędu uznany za najlepszy system w Niemczech (w latach 2012 i 2013 przez magazyn impulse oraz w roku 2014 przez Niemiecki Związek Franczyzowy). Badanie satysfakcji klientek przeprowadzone w 2014 roku wykazało, że 89% klubowiczek poleciłoby innym Mrs.Sporty.

www.mrssporty.pl

Olsztyn, ul. grunwaldzka 21

tel. 534 846 955

[email protected]

Weź głęboki oddech i zacznij: Zadbaj o swoją figurę i dobre samopoczucie z Mrs. Sporty Olsztyn