18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Pendrive reklamowy – te kolory sprawią, że urządzenie będzie łatwiejsze do znalezienia

Materiał zewnętrznyPendrive reklamowy - te kolory sprawią, że urządzenie będzie łatwiejsze do znalezienia

Pendrive reklamowy – te kolory sprawią, że urządzenie będzie łatwiejsze do znalezienia

reklama

Zgubienie ważnych dokumentów, zdjęć czy nagrań to prawdziwa strata dla właściciela. W przypadku utraty pendrive firmowego możesz liczyć się nawet z konsekwencjami prawnymi. Utracenie informacji o klientach i ważnych umów z wrażliwymi danymi musi zostać zgłoszone do odpowiednich władz, aby każdy mógł zabezpieczyć siebie i swoje mienie. Sięgnij po kolorowe pendrive, a unikniesz takich sytuacji!

Pendrive reklamowy z nadrukiem – świetny pomysł na upominek firmowy

reklama

Jednym z najbardziej popularnych gadżetów promocyjnych jest pendrive z logo. Wyróżnia się niezwykłą użytecznością. Może służyć do przenoszenia i przechowywania danych firmowych, zdjęć i plików osobistych, a także muzyki czy dokumentów. Pendrive reklamowy to najczęściej wykorzystywany gadżet w przedsiębiorstwach, domach i szkołach ze względu na łatwość obsługi i niewielkie rozmiary. Idealnie mieści się w kieszeni spodni czy torby, co z kolei jest jego ogromną zaletą, ale też wadą. Przez to, że pendrive 16GB z nadrukiem zajmuje mało miejsca, a do tego niewiele waży, łatwo go zgubić.

Sposoby na to, jak nie zgubić pendrive reklamowego z nadrukiem

Zgubić pamięć USB z logo jest bardzo łatwo. Wystarczy chwila nieuwagi, rozproszenie lub zwykła dziura w kieszeni, aby urządzenie wypadło lub zostało w obcym komputerze. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój klient mógł łatwo odzyskać swoje dane, np. przez umieszczenie ogłoszenia w internecie, wybierz pendrive z nadrukiem, który wyróżnia się na tle innych i zwraca na siebie uwagę.

reklama

O wiele łatwiej jest znaleźć pamięć USB z logo w krzykliwym niż czarnym kolorze. Jak wyjaśnia przedstawiciel firmy Open Gift: W asortymencie znajdują się pendrive reklamowe w wielu atrakcyjnych kolorach, np. ciemno i jasnozielonym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym oraz klasycznym czarnym. Dla osób, które często gubią te małe urządzenia, najlepiej sprawdzą się jaskrawe kolory przyciągające wzrok. Dzięki temu odnalezienie ich będzie proste.

Atrakcyjny kolor pendrive z logo to świetne tło dla logo lub nazwy firmy. Wspaniale podkreśla grawer, dzięki czemu zwraca uwagę potencjalnych klientów.

Pendrive obracany 36GB

Pomarańczowy pendrive z nadrukiem

Kolor lata. Przywołuje wspomnienia ciepłych, letnich chwil spędzonych beztrosko na odpoczynku. Kojarzy się z pomarańczami, dodaje energii i zdecydowanie przyciąga wzrok! Pomarańczowy to jeden z lepszych kolorów na pendrive z logo. Pamięć USB o takiej barwie jest bardzo łatwo znaleźć w ciemnym plecaku lub szufladzie. W połączeniu z interesującym logo pendrive reklamowy będzie trudno zgubić.

Czerwony reklamowy pendrive z nadrukiem

Z czym kojarzy Ci się czerwony kolor? Z miłością, świętami Bożego Narodzenia, a może czymś bardziej osobistym? Wykorzystaj moc czerwieni i podaruj swojemu klientowi pendrive z nadrukiem właśnie w tym kolorze. Ciepła barwa przywoła na myśl miłe wspomnienia i skojarzenia, a do tego będzie zauważalna z daleka.

Pendrive PQI 32GB

Niebieska pamięć USB z logo

Niebieski pendrive 16GB z nadrukiem to świetna alternatywa dla urządzenia w klasycznym kolorze. Taki gadżet wygląda niezwykle elegancko i profesjonalnie, więc możesz podarować go klientom o wysokich wymaganiach. Niebieska barwa wyróżni się na tle komputera czy stołu, więc na pewno nikt nie zapomni go zabrać ze sobą.

Jasnozielone urządzenie do przenoszenia danych

Co zdecydowanie przyciąga uwagę? Jaskrawe barwy! A jasnozielony do nich należy. Wybierz pendrive z logo w takim kolorze, a Twój klient na pewno będzie zachwycony. Jasnozielony nie tylko przyciąga uwagę, ale także wspaniale kontrastuje z logo firmy. Wypróbuj sam, a na pewno się nie zawiedziesz.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane