fbpx
14 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Rowerowy pościg olsztyńskich policjantów

OleckoRowerowy pościg olsztyńskich policjantów

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Olsztynie zatrzymali pod Warszawą poszukiwanego trzema listami gończymi Radosława R. Mężczyzna poszukiwany był przez warszawskie sądy za kradzieże z włamaniem i krótkotrwałe użycie pojazdu. 38-latek uciekał przed funkcjonariuszami rowerem.

reklama

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie rozwiązali kolejna sprawę. Tym razem ich celem było zatrzymanie Radosława R., który od września 2013 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Od tego czasu policjanci zbierali i weryfikowali wszelkie informacje, które mogły pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 38-latka. Determinacja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania pochodzącego z Rynu mężczyzny.

Do zatrzymania doszło w środę (30.07.) w jednej z podwarszawskich miejscowości. Policjanci namierzyli Radosława R., gdy ten jechał rowerem. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zdecydowanie przyśpieszył. Pościg samochodem za 38-latkiem nie był możliwy, ponieważ mężczyzna jechał wąskimi, szutrowymi, leśnymi ścieżkami. Pomocni w zatrzymaniu okazali się przypadkowi rowerzyści. To dzięki jednemu z nich funkcjonariusz na pożyczonym jednośladzie dogonił 38-latka i zatrzymał go.
Radosław R. poszukiwany był trzema listami gończymi wystawionymi przez warszawskie sądy, m.in. za kradzieże z włamaniem i krótkotrwałe użycie pojazdu. Mężczyzna trafił juz do więzienia, w którym spedzi najblizsze pięć lat.

reklama

KM

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia