fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 30 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zatrzymanie przez antyterrorystów w środku miasta. Świadkowie słyszeli strzały

Wiadomości Zatrzymanie przez antyterrorystów w środku miasta. Świadkowie słyszeli strzały

Pod koniec lipca, na ternie miasta Biskupca, doszło do zatrzymań mężczyzn, podejrzanych o posiadanie substancji zabronionych. Jeden z naszych czytelników przysłał nam nagranie z zatrzymania. Jak zapewnia, chwilę przed było słychać strzały.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/twojkurierolsztyn

„Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop dwóch 24-latków, którzy mogli posiadać substancje zabronione. W dniu 23.07.2020 policjanci przeprowadzili przeszukania mieszkań i samochodów którymi poruszali się mężczyźni na terenie Biskupca. Funkcjonariusze w trakcie czynności zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Materiał został przekazany do dalszych badań laboratoryjnych” – poinformował Oficer Prasowy KMP, Andrzej Jurkun.

Udało nam się skontaktować z adwokatem jednego z zatrzymanych, Markiem Gawrylukiem, który opisał nam szerzej tę sytuację:

„Z czterech zatrzymanych osób, dwóm przedstawiono zarzuty” – mówi adwokat. Dopytaliśmy go o proces zatrzymania mężczyzn, który był dość spektakularny, w akcji uczestniczyły cztery pojazdy policyjne, antyterroryści wyposażeni w broń długą oraz granaty hukowe:

„Z dużej chmury, mały deszcz. Zastosowano dosyć duże środki prewencyjne. Myślę, że koszt tej akcji wielokrotnie przewyższył wysokość poręczenia majątkowego” – powiedział Gawryluk – „Na ten moment zarzut jest jeden, posiadanie i nic więcej nie wiemy”.

Świadkowie twierdzą, że podczas zatrzymania mężczyzn usłyszeli strzały. Prawdopodobnie jednak, policjanci użyli granatów hukowych, które mogły taki odgłos przypominać osobom, które wcześniej nie miały z nimi do czynienia. Jeden z mężczyzn odpowie za posiadanie substancji zabronionych, drugi za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Zatrzymanie przez antyterrorystów w środku miasta, świadkowie słyszeli strzały Zatrzymanie przez antyterrorystów w środku miasta, świadkowie słyszeli strzały Zatrzymanie przez antyterrorystów w środku miasta, świadkowie słyszeli strzały Zatrzymanie przez antyterrorystów w środku miasta, świadkowie słyszeli strzały

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: