fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 21 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyński Leroy Merlin podjął niezwykłe wyzwanie. Był spory wysiłek, ale też dużo śmiechu

Wiadomości Olsztyński Leroy Merlin podjął niezwykłe wyzwanie. Był spory wysiłek, ale też dużo...

Popularna charytatywna akcja, polegająca na robieniu pompek w zespole, wyszła już poza ramy strażaków, policjantów czy ratowników. Swoją akcję ma m.in. Leroy Merlin.

Sieć budowlanych hipermarketów dołączyła do popularnej internetowej zbiórki w ramach wyzwań i zorganizowała swoją akcję Gaszyn Challenge. Olsztyński oddział dziś o godzinie 13.00, przystąpił do wyzwania i „pompował” dla Ksawerego:

„Jest to taka wewnętrzna, ogólnopolska akcja dla wszystkich sklepów sieci Leroy Merlin. Otrzymaliśmy wczoraj nominację od Leroy Merlin w Rumi” – opisała nam pracownica olsztyńskiego Leroy Merlin – „Wszyscy pracownicy byli bardzo podekscytowani i pozytywnie nastawieni. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i wziąć udział w czymś takim”.

Zgodnie z przyjętymi warunkami wyzwania, po ukończeniu go, należy nominować następną grupę. Olsztyński Leroy Merlin nominował placówkę w Płocku i dwie w Białymstoku.

Link do zbiórki TUTAJO poprzednikach GaszynChallenge pisaliśmy tutaj:

Olsztyńscy urzędnicy podjęli wyzwanie i robili pompki na dachu urzędu
Olsztyńscy policjanci zmierzyli się z niezwykłym wyzwaniem
Olsztyńska prewencja i antyterroryści podjęli wyzwanie na Słonecznej Polanie

 

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: