fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Olsztyńska prewencja i antyterroryści podjęli wyzwanie na Słonecznej Polanie

reklama

Filmik został nagrany w ramach #GaszynChallenge, czyli internetowej zbiórki charytatywnej. Pompują żołnierze, policjanci, czy strażacy.

Każde miejsce jest dobre do pomagania innym. Policjanci z OPP oraz SPKP w Olsztynie podjęli wyzwanie #GaszynChallenge, spotkali się na Plaży Miejskiej w Olsztynie i tam wypompowali z siebie sporą dawkę pozytywnej energii. Przesyłają ją dalej, do funkcjonariuszy KMP w Olsztynie, OPP z Podlaska Policja oraz SPKP z Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. Wszystko dla dzieciaków zmagających się z chorobą SMA. – czytamy na Facebooku KWP Olsztyn.

reklama
źródłoKWP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze