Idea jest prosta – wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów – nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka, nominować innych. Pisaliśmy już o strażakach i policjantach. teraz czas na urzędników. Zboczcie sami. – Szanowni Państwo w #GaszynChallenge chodzi też o pomoc i wsparcie potrzebujących my wsparliśmy Ksawerego. Zachęcamy Państwa też do przekazywania datków. Link tu: www.siepomaga.pl/sma-ksawery – napisal na Facebooku dyrektor generalny Urzędu Wojewódzkiego.
reklama
Olsztyńscy urzędnicy podjęli wyzwanie i robili pompki na dachu urzędu
Olsztyńscy urzędnicy wzięli udział w #GaszynChallenge, robiąc pompki na dachu urzędu, by wesprzeć chorego Ksawerego. Zachęcają do wpłat na pomoc potrzebującym.
reklama
reklama
reklama
reklama
1 Komentarz
Najlepsze
reklama
reklama