fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Joanna Jędrzejczyk buduje nowy, energooszczędny dom pod Olsztynem

Olsztyńska gwiazda MMA jest w trakcie budowy swojego nowego domu. Powstanie niedaleko Olsztyna, na osiedlu domków energooszczędnych-pasywnych.

Jędrzejczyk wystąpiła niedawno w popularnym programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, w którym opowiedziała o swoich planach na przyszłość, w tym, o przyszłym miejscu zamieszkania. Mimo, że nasza mistrzyni wiele czasu spędza poza krajem, to uwielbia wracać do Polski:

„Uważam, że Polska jest tak wspaniałym krajem do życia i mieszkania i w przyszłości do założenia rodziny, że ja nie widzę innego miejsca”

Dla Joanny bardzo ważnym aspektem jest ekologia. Na budowę swojego domu przyjechała na… hulajnodze elektrycznej. Stąd nie dziwne, że jej dom powstaje na osiedlu przyjaznym dla środowiska:

„Chcę, żeby mój dom był pasywny, czyli posiadający szereg zastosowań, które zminimalizują zużycie energii w trakcie eksploatacji”

Opisała również jak będzie wyglądała część budynku wewnątrz:

„Garderoba będzie większa niż sypialnia. Nie zabraknie też specjalnego pokoju do ćwiczeń, być może w przyszłości powstanie w nim sauna”

Po swojej ostatniej, marcowej walce z Zhang Weili w USA, Jędrzejczyk odpoczywa i nadzoruje proces budowy.

Joanna Jędrzejczyk buduje nowy, energooszczędny dom pod Olsztynem
DCIM100MEDIADJI_0254.JPG

Joanna Jędrzejczyk buduje nowy, energooszczędny dom pod Olsztynem

Joanna Jędrzejczyk buduje nowy, energooszczędny dom pod Olsztynem
DCIM100MEDIADJI_0318.JPG

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...