fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Samochód uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

reklama

Dziś przed godziną 17 doszło do wypadku na drodze Praslity-Piotraszewo. Z nieustalonych przyczyn samochód osobowy Hyundai, uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca zginął na miejscu. 

Jak poinformowała straż pożarna z dobrego Miasta: – Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego mężczyzny, przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji na zewnątrz pojazdu. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego, na skutek niesionych obrażeń, stwierdził zgon poszkodowanego. W działaniach ratowniczych brał udział zastęp OSP Praslity, dwa zastępy z dobromiejskiej straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również ciężki samochód ratownictwa technicznego z JRG 1 oraz zastęp z JRG 2 KM PSP w Olsztynie. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.

Według wstępnych ustaleń 53-letni kierowca hyundaia na łuku zjechał na lewy pas drogi i uderzył w drzewo.

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze