1.1 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 kwietnia, 2025
reklama

Samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana

OstródaSamochód ciężarowy uderzył w drzewo. Droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana
Google News Obserwuj nas w Google

Na trasie Stębark – Frygnowo doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, a droga wojewódzka 537 została całkowicie zablokowana.

Groźna kolizja w gminie Grunwald

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 537, na odcinku między miejscowościami Stębark i Frygnowo w gminie Grunwald (powiat ostródzki). Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie, ciężarówka z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo.

Służby pracują na miejscu

W wyniku kolizji ciężarówka została poważnie uszkodzona. Na miejscu pracują strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni. Droga wojewódzka 537 została całkowicie zablokowana do czasu usunięcia skutków wypadku i przeprowadzenia czynności dochodzeniowych. Służby nie podają na razie informacji o osobach poszkodowanych.

Apel do kierowców

Policja apeluje do kierowców o ostrożność i unikanie tego odcinka drogi, kierując się na objazdy. Nie wiadomo jeszcze, co było bezpośrednią przyczyną wypadku.

źródło: KPP Ostróda

Zostaw opinię pod artykułem
reklama
Popularne wideo z regionu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Google News Obserwuj nas w Google
Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane