Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
piątek, 21 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Wyrzuciła płód do stawu. Trwa postępowanie wobec nastolatki

reklama

Nastolatka, będąc w piątym miesiącu ciąży, zażyła tabletki wczesnoporonne, a następnie wyrzuciła martwy płód do stawu. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

W piątek (10.01) Komenda Powiatowej Policji w Bartoszycach przyjęła zawiadomienie o martwym płodzie ludzkim, znajdującym się w Stawie Garncarskim w Górowie Iławeckim. Przez dwa dni nurkowie prowadzili poszukiwania, jednak nie udało się niczego znaleźć.

Przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, mł. asp. Marta Kabelis, potwierdziła tą informację:

reklama

„Potwierdzam, że w piątek otrzymaliśmy informację o płodzie, który może znajdować się w stawie i dlatego zleciliśmy poszukiwania. W postępowaniu przesłuchaliśmy już świadków. Zebrane materiały w poniedziałek zostaną przekazane do Prokuratury Rejonowej w Bartoszycach”

W ukryciu całego zdarzenia nastolatce miały pomagać koleżanki. Według nieoficjalnych informacji, do wyrzucenia płodu miało dojść kilka miesięcy temu.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny, o postępach w sprawie:

„Prokuratura Rejonowa w Bartoszycach prowadzi postępowanie przygotowawcze wszczęte w dniu 13.01.2020 r. w sprawie uszkodzenia ciała dziecka poczętego. W przedmiotowej sprawie cały czas trwają czynności procesowe, zmierzające do ustalenia okoliczności sprawy i osób które mogły przyczynić się do popełnienia przestępstwa”

Nastolatce może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

reklama

luty, 2020

21LUT09:00Terapia ręki plus w Olsztynie od 21 do 23 lutego 2020

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X