fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 11 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wyrzuciła płód do stawu. Trwa postępowanie wobec nastolatki

Nastolatka, będąc w piątym miesiącu ciąży, zażyła tabletki wczesnoporonne, a następnie wyrzuciła martwy płód do stawu. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

W piątek (10.01) Komenda Powiatowej Policji w Bartoszycach przyjęła zawiadomienie o martwym płodzie ludzkim, znajdującym się w Stawie Garncarskim w Górowie Iławeckim. Przez dwa dni nurkowie prowadzili poszukiwania, jednak nie udało się niczego znaleźć.

Przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, mł. asp. Marta Kabelis, potwierdziła tą informację:

„Potwierdzam, że w piątek otrzymaliśmy informację o płodzie, który może znajdować się w stawie i dlatego zleciliśmy poszukiwania. W postępowaniu przesłuchaliśmy już świadków. Zebrane materiały w poniedziałek zostaną przekazane do Prokuratury Rejonowej w Bartoszycach”

W ukryciu całego zdarzenia nastolatce miały pomagać koleżanki. Według nieoficjalnych informacji, do wyrzucenia płodu miało dojść kilka miesięcy temu.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny, o postępach w sprawie:

„Prokuratura Rejonowa w Bartoszycach prowadzi postępowanie przygotowawcze wszczęte w dniu 13.01.2020 r. w sprawie uszkodzenia ciała dziecka poczętego. W przedmiotowej sprawie cały czas trwają czynności procesowe, zmierzające do ustalenia okoliczności sprawy i osób które mogły przyczynić się do popełnienia przestępstwa”

Nastolatce może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...