fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Jeszcze nie otworzyli oficjalnie biura a mają już tysiące podpisów pod referendum

reklama

Złożona z sześciu osób grupa referendalna złożyła w piątek (10.01) formalne powiadomienia o zamiarze przeprowadzenia w Olsztynie referendum ws. odwołania Piotra Grzymowicza z funkcji prezydenta miasta. By doszło do głosowania muszą w ciągu 60 dni zebrać 13 tys. podpisów.

Jak zapowiedzieli tak zrobili. Od razu po złożeniu zawiadomienia w ratuszu i Urzędzie Wojewódzkim zaczęli zbierać podpisy. – Od momentu złożenia dokumentów w pierwsze 4 godziny zebraliśmy 1,5 tys. podpisów – pochwalił się jeden z inicjatorów referendum Krzysztof Teliczan. – Na dzień dzisiejszy mamy około 3 tys. – dodał.

Zwolennicy odwołania Piotra Grzymowicza zapowiedzieli także otworzenie biura na ul. Mrongowiusza 10. – Oficjalnie biuro otwieramy w poniedziałek. Będzie pracowało od godz. 9 do 18 w tygodniu, a w soboty od godz. 10 do 16. – poformował Teliczan. – Mimo iż biuro nie jest jeszcze otwarte około 100 osób osobiście pofatygowało się złożyć podpis w biurze.

reklama

Więcej:

  1. Dziś urodziny Grzymowicza. Małkowski składa mu życzenia. Prezydent odpowiada drwiąco
  2. Jest oficjalne stanowisko Piotra Grzymowicza ws. referendum: „wiocha to stan umysłu”
  3. Grupa referendalna złożyła powiadomienie o zamiarze odwołania prezydenta Grzymowicza
  4. Jest oficjalne stanowisko Piotra Grzymowicza ws. referendum: „wiocha to stan umysłu”

Jeszcze nie otworzyli oficjalnie biura a mają już tysiące podpisów pod referendum

 

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: