Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
10 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Dziś urodziny Grzymowicza. Małkowski składa mu życzenia. Prezydent odpowiada drwiąco

reklama

W piątek grupa referendalna złożyła w ratuszu i u komisarza wyborczego powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania ze stanowiska Piotra Grzymowicza. Grupę referendalną tworzy sześć osób, które na co dzień nie uczestniczą w życiu publicznym miasta. Część z nich jest związana z byłym prezydentem Olsztyna Czesławem Jerzym Małkowskim.

Małkowski w grudniu został prawomocnie uniewinniony od zarzutu zgwałcenia ciężarnej urzędniczki. Procesy w tej sprawie toczyły się 12 lat i w tym czasie Małkowski w referendum został odwołany z funkcji prezydenta miasta. Jego zastępca był Piotr Grzymowicz.

Nie od dziś wiadomo, że ci dwaj panowie nie darzą się sympatią. To jednak nie przeszkodziło Małkowskiemu złożyć życzeń urodzinowych Piotrowi Grzymowiczowi.

reklama

Szanowni Olsztynianie, w dniu dzisiejszym Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz obchodzi urodziny. Pomimo wielokrotnych ataków skierowanych w moim kierunku, także niewybrednych uszczypliwości, życzę Piotrowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Sto lat! – napisał na Facebooku radny.

Po paru godzinach postanowił odpisać mu sam solenizant: – Czesław Jerzy Małkowski, Inspirator i „spiritus movens” referendum w sprawie odwołania mnie z urzędu prezydenta Olsztyna, na swoim Fb złożył mi życzenia urodzinowe, cyt: „życzę Piotrowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym”. Podkreślam – wszystkiego najlepszego ….w życiu zawodowym!! Nie sądzicie, że to jakaś kompletna paranoja i odlot? Trzy nagie miecze jak w „Krzyżakach”? Dziękuję Ci Jerzy, Twoja szczerość zawsze mi imponowała!

Piotr Grzymowicz obchodzi dziś 66 urodziny.

reklama

luty, 2020

19LUT(LUT 19)18:00Brylanty&Bażanty - Nagrywamy Koncert!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

4 KOMENTARZE

  1. Piotrek chyba nie pisze do Czesia, skoro pisze Jerzy …… 🙂 Przypowieść o dwóch nagich mieczach mu się uda gdy wygra referendum. Koszt referendum to 2/100 jednego tramwaju z Turcji zamówionego na szyny, których jeszcze nie ma. O jakim to słuchaniu głosu mieszkańców mówi Piotrek czy wsłuchiwaniu się w głos tramwajów głosi nasz guru z Ratusza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X