fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyński survivalowiec wciąż poszukiwany. Policja dostała wsparcie

OlsztynOlsztyński survivalowiec wciąż poszukiwany. Policja dostała wsparcie

Funkcjonariusze wciąż szukają 24-letniego Mateusza Łajewskiego, który zaginął na początku miesiąca. W poszukiwania włączyły się również jednostki spoza miasta. 

reklama

Mateusz Łajewski z Olsztyna 5 listopada wyszedł z domu, aby spędzić noc w lesie – z zamiłowania jest bowiem survivalowcem. Rodzinę zaniepokoiła jednak przedłużająca się nieobecność 24-latka, tym bardziej, że wcześniej nie znikał na kilka dni bez uprzedzenia.

Funkcjonariusze z Olsztyna, sprawdzając teren leśny, odnaleźli jego namiot oraz rzeczy osobiste. Sprawdzane były także  olsztyńskie szpitale, dworce i adresy znajomych. Policyjni wodniacy na łodzi sprawdzili także Jezioro Kortowskie.

reklama

We wtorek (17.11) olsztyńscy mundurowi otrzymali wsparcie z jednostek z Gdańska, Warszawy, Bydgoszczy i Łodzi. Policjanci przyjechali z psami specjalnie szkolonymi do wyszukiwania zapachów m.in. zwłok ludzkich. Po raz kolejny sprawdzamy był teren, gdzie zostały odnalezione rzeczy 24-latka.

Policjant z Mrągowa przyjaźni się z porzuconym yorkiem: emocjonujące zdjęcia z interwencji

Przypomnijmy: Mateusz Łajewski ostatni raz był widziany w czwartek (5.11) około godz. 20.30 na Dajtkach w okolicach ul. Strąkowej. Jest ciemnym blondynem o niebieskich oczach, ma długą brodę i wąsy, około 178 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę z kapturem i ciemne spodnie dresowe. Charakterystyczne jest to, że wyszedł z domu bez butów.

reklama

Wszystkie osoby, które widziały Mateusza Łajewskiego lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat zaginionego 24-latka, proszone są o kontakt z policją.

reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gucia
19 listopada 2015 05:21

Monika i Laura jesteście głupie tyle Wam napisze. Rodzina odchodzi od zmysłów a Wy takie komentarze dajecie. Mam nadzieję, że Mateusz się odnajdzie

ania
19 listopada 2015 00:05

dlaczego był bez butów?????

Polecane
Ogłoszenia
Interwencje drogowe policji w Olsztynie i powiecie olsztyńskim
Interwencje drogowe policji w Olsztynie i powiecie olsztyńskim