fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek

Kurier Extra Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek

Do tej pory w Olsztynie było spokojnie i bezpiecznie. Czy to się powoli zmienia? Wczorajsza historia jeży włos na głowie.

Wszystko zaczęło się nad ranem przed jednym z olsztyńskich klubów na Starym Mieście. Jak opisał całą sytuację nasz informator: – Pracownicy ochrony nie chcieli wpuścić do lokalu mężczyzny. Ten zaczął ich wyzywać i grozić, po czym wyciągnął nóż i wymachiwał nim w stronę bramkarzy. Na szczęście dzięki profesjonalnemu wyszkoleniu i doświadczeniu ochronie udało się nożownika obezwładnić tak, że nie zdążył nikomu wyrządzić krzywdy. Wyrwał się i uciekł. Wydawało się, że ochłonął. Jednak to była cisza przed burzą. Agresor którego duma musiała być mocno urażona wrócił pod klub, tym razem z kijem bejsbolowym. Zaczęła się rozróba. Ktoś z ochrony dostał w rękę robiąc unik przed ciosem. Niedoszły imprezowicz w swojej furii zniszczył drzwi wejściowe do klubu rozbijając trzy szyby.

 

Wcześniej ktoś wezwał policję. Patrol chciał opanować chuligana i go wylegitymować. Ten jednak postanowił uciec. Pobiegł do swojego BMW x3, wsiadł i ruszył z piskiem opon. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg ulicami Olsztyna. Gonitwa zakończyła się na ul. Jagiellończyka, bo tam zadymiarz stracił panowanie nad samochodem i z ogromną prędkością uderzył w betonowe ogrodzenie. Wielki kloc cementu jak pocisk ściął dwa drzewa i wbił się w elewację budynku mieszkalnego. Pisaliśmy o tym wczoraj: Policyjny pościg za BMW skończył się na słupie, który jak pocisk wybił dziurę w budynku [FOTO]. Kierowca ranny w głowę został zabrany karetką do szpitala.

Jak się okazało mężczyzna mógł być pijany, lecz odmówił badania alkomatem. Została pobrana mu krew do badania. Według oficera prasowego olsztyńskiej policji pirat dodatkowo nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu. W związku z niezatrzymaniem się do kontroli, ucieczką oraz spowodowaniem kolizji sprawa będzie skierowana do sądu.

Zdjęcia nadesłane przez naszą czytelniczkę panią Beatę na alarm@tko.pl

Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek
Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek

Rozróba pod olsztyńskim klubem. Atakował nożem, bejsbolem rozbił szyby. Potem spowodował wypadek
Autor zdjęcia: czytelniczka / Beata

 

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

7
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x