19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Znany olsztynianin został pozwany przez firmę suplementacyjną [WIDEO]

OlsztynZnany olsztynianin został pozwany przez firmę suplementacyjną

Zany youtuber z Olsztyna – Mariusz Czerniewicz – zajmujący się kulturystyką został pozwany przez firmę suplementacyjną.

reklama

Otrzymał pismo od kancelarii radcy prawnego w którym jest oskarżony o to, że doprowadził do utraty renomy producenta. Ma też sprostować swoją opinię oraz zamieścić przeprosiny. Mariusz jednak postanowił podbić stawkę i przechodzi do kontrataku.

Jak możemy przeczytać na Wikipedi: – Mariusz Czerniewicz to polski, profesjonalny kulturysta, startujący w kategorii męska sylwetka. Jako zawodnik kadry narodowej w kulturystyce i fitness wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza federacji IFBB. Za swoje dokonania na arenie międzynarodowej uhonorowany kontraktem zawodowym z najbardziej prestiżową federacją sportów sylwetkowych IFBB Professional League. Pierwszy i jedyny Polak w historii posiadający kartę PRO IFBB w kategorii męska sylwetka. Certyfikowany przez federację IFBB trener sportów sylwetkowych. 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Twoja stara
10 maja 2019 14:38

Ale lejecie jad na chłopaka. Ciekawe czy wy w życiu coś osiągnęliście i macie coś do powiedzenia oprócz negowania wszystkiego. Takie negatywne komentarze piszą tylko same ciule.

Obserwator
22 lutego 2019 00:44

To że teraz masz team Natural to spoko nikt Ci tego nie neguje ale nie wmawiaj ludziom że byłeś Natural jak osiągales swoje sportowe szczyty. Na ostatnich zawodach jak mnie pamięć nie myli zamykales stawkę.

Polecane