9 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Agresywny taksówkarz zaatakował gazem klienta [VIDEO]

WiadomościAgresywny taksówkarz zaatakował gazem klienta
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Bulwersujące zachowanie olsztyńskiego taksówkarza. Na stacji benzynowej w centrum Olsztyna użył gazu pieprzowego wobec potencjalnego klienta. Poszkodowany nagrał sytuację telefonem komórkowym. 

reklama

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Śliwy w Olsztynie po godz. 22. Według relacji nasz czytelnik czekał ze znajomymi na taksówkę. Jak nam napisał:

– Panu nie spodobało się, że chcieliśmy wsiąść do taxi z kobietą która była taksówkarzem i w niewybredny sposób obrażający nas to skomentował po czym została włączona kamera z prośbą o powtórzenie tego co powiedział.

reklama

Chcieliśmy mieć potwierdzenie, które miało zostać wysłane do korporacji.

Niedoszły pasażer zaczął nagrywać telefonem szofera, który najwyraźniej nie był zadowolony z tego faktu. Zdecydował się odstraszyć nagrywającego gazem.

reklama

Resztę sytuacji widać już na nagraniu.

Autor nagrania uważa, że po ataku taksówkarza ma teraz problemy z okiem. Sprawę zamierza zgłosić na policję po świętach.

Zgodnie z polskim prawem gazu można używać jedynie w celu samoobrony. Nasz czytelnik twierdzi, że w chwili gdy uciekał przed agresywnym taksówkarzem w ręku miał telefon, a w drugim tortillę, która zamówił przed przyjazdem taryfy.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, to nie pierwsze takie nietypowe zachowanie tego taksówkarza wobec klientów.

Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawił nam przedstawiciel korporacji taksówkowej.

Według ich wersji kierowca stał na stacji benzynowej z koleżanką, która jest kierowcą także ich korporacji: – Pan „poszkodowany” stał z kolegą także na stacji obok kierowców i chciał jechać taksówka która prowadziła nasza koleżanka. W tym samym czasie koleżanka otrzymała zlecenie na które się udała, a kierowca wsiadł do swojego samochodu i po chwili zauważył w wsteczny lusterku że jest nagrywany bez powodu. Otworzył drzwi i zwrócił uwagę, że sobie nie życzy aby ktoś go filmował, lecz Pan nie reagował i dalej zaczepiał naszego kierowcę więc dalszy ciąg co się wydarzyło widać na filmiku. 

Przedstawiciel korporacji twierdzi też, że nigdy nie było problemów z kierowcą, który użył gazu.

Więcej:

Agresja drogowa w Olsztynie. Łysy cwaniaczek z bmw opluł innego kierowcę

Na al. Sikorskiego stracił prawko, a na ul. Sielskiej rozbił auto. Uciekł taksówką

Taksówka potrąciła pieszego na ul. Niepodłegłości

reklama
reklama
reklama
reklama

102 KOMENTARZY

102 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama