-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023

Nadciąga Black Weekend, czyli Black Friday w Galeria Warmińska

Uwaga, uwaga, nadciąga … Black Friday! Czyli rabaty i promocje, które w większości sklepów trwają tylko w piątek, a w Galerii Warmińskiej – jak zwykle! – kilka dni. Zakupy, oprócz niskich cen, umilą gościom Galerii Warmińskiej mega koncerty i nagrody. Galeria Warmińska organizuje to wydarzenie już po raz kolejny. 

W tym roku Black Weekend w Galerii Warmińskiej będzie trwać od 23 do 25 listopada.

„Ponieważ lubimy zaczynać z przytupem już w pierwszym dniu, czyli 23 listopada w piątek – Black Friday, Galeria Warmińska będzie czynna godzinę dłużej niż zwykle, czyli do 22:00” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej. Aby przyjemnie zacząć zakupowy weekend o godz. 18 w galerii rozpocznie się koncert zespołu Papa D, który śpiewa piosenki legendarnego zespołu – Papa Dance, a wokalistą grupy jest idol wielu dawnych nastolatek – Paweł Stasiak! „Lepszego połączenia niż dobra muzyka i zakupy w atrakcyjnych cenach pod koniec listopada być nie może” – zachęca Michał Tur i dodaje, że z tego powodu koncert w Galerii Warmińskiej odbędzie się także w sobotę, 24 listopada. Tego dnia, także o godz. 18, zagra wokalista młodego pokolenia – Szymon Chodyniecki, znany z przeboju „Puste słowa”.

W niedzielę zamiast koncertu Galeria Warmińska przygotowała dla swoich gości konkurs: każdy, kto zarejestruje paragony na kwotę 150 zł u hostess, będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. rower, bony podarunkowe, kubki termiczne, karnety na fitness, czy wizytę w salonie fryzjerskim. Pula nagród to 50 000 złotych.

Koncerty i konkurs

Koncerty i konkurs to nie jedyne atrakcje zakupowego weekendu – główną rolę w tym czasie będą grały oczywiście promocje i przeceny. „Każdy sklep butik, czy punkt usługowy w Galerii Warmińskiej sam decydował o rabatach i promocjach, dlatego o szczegóły warto pytać w poszczególnych miejscach” – podkreśla Tur.

Wielu najemców zdecydowało się z okazji Black Weekend i Black Friday na rabaty sięgające 30 proc. Takie zniżki znajdziemy m.in. w sklepie Gatta, Medicine, Lee Wrangler, Patrizia Aryton, Stefanel, czy w salonach z odzieżą męską: Kubenz, Wólczanka, Vistula, a także w sklepie z butami Ecco i butami dziecięcymi Bartek.

Promocje w wysokości 40 procent zaoferuje m.in. butik Femestage Eva Minge i sklep z butami Entra. Takich rabatów możemy też szukać w Intersport, a w New Balance wszystko będzie przecenione 23 listopada, a 24 i 25 listopada – tylko wybrane produkty.
Przecen i promocji sięgających połowy ceny poza Black Friday możemy się spodziewać w Big Star, gdzie połowę zapłacimy za drugą rzecz i w butiku Morgan.

Sklepy Regatta i Lavard wybrane modele obniżą aż o 70 proc!

Promocji warto też szukać np. w Inglocie, gdzie wybrane produkty i akcesoria będzie można kupić taniej o 60 proc. „Poprzednie edycje Black Friday i Black Weekend w Galerii Warmińskiej pokazały, że nasi klienci lubią to zakupowe święto, dlatego najserdeczniej zapraszamy do nas tych, którzy wiedzą jak ono wspaniale smakuje oraz tych, którzy jeszcze nie posmakowali zakupowej uczty” – zaprasza Tur. Szczegóły akcji na www.galeria-warminska.pl.

Nadciąga Black Weekend, czyli Black Friday w Galeria Warmińska Artykuł sponsorowany, Wiadomości
Nadciąga Black Weekend, czyli Black Friday w Galeria Warmińska Artykuł sponsorowany, Wiadomości
Nadciąga Black Weekend, czyli Black Friday w Galeria Warmińska Artykuł sponsorowany, Wiadomości

Czarny piątek czyli weekend rabatów i muzyki w Galerii Warmińskiej

Polecamy: Black friday – kiedy się rozpoczyna dzień obniżek?