6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024

Najlepsze oferty dla miłośników czytania na Black Friday – sprawdź już dziś!

Black Friday już dziś – to najlepsza okazja do znalezienia wielu korzystnych promocji. Z przecen skorzystać mogą także mole książkowe. Jakie są najlepsze oferty dla miłośników czytania na Black Friday?

Najlepsze książki w 2022 roku na Black Friday

Listę najlepszych ofert dla czytelników podczas Black Friday muszą oczywiście otwierać same książki. Podczas Czarnego Piątku można zdobyć wiele tytułów – zarówno tych najnowszych, jak i nieco starszych – w bardzo korzystnych cenach. Co więcej, do zakupu książek w tym okresie nie zachęcają tylko przeceny. Późny listopad to świetny czas na pozyskanie paru nowych lektur – nie tylko świetnie umilają one długie, zimowe wieczory, ale również są dobrym pomysłem na świąteczny prezent.

Po jaką lekturę warto sięgnąć tej zimy? Poniżej przedstawiamy tytuły, które według nas zasługują na szczególną uwagę. Znajdują się wśród nich wydania, które w kończącym się już roku cieszyły się dużą popularnością wśród czytelników. Polecane książki w Black Friday to:

  • Stephen King ,,Baśniowa opowieść”,
  • Remigiusz Mróz ,,Z pierwszej piłki”
  • Delia Owens “Gdzie śpiewają raki”
  • Joanna Gierak-Onoszko “27 śmierci Toby’ego Obeda”
  • Diana Gabaldon ,,Obca”.

Najlepsze audiobooki w 2022 roku na Black Friday

Podczas zakupów na Black Friday nie można zapomnieć o audiobookach. Audiobooki to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz więcej czytelników. Nic dziwnego – są one nie tylko o wiele wygodniejsze, ale także są zdrowsze dla oczu. Audiobooki mogą okazać się szczególnie atrakcyjne w okresie świątecznym – można ich przecież słuchać razem z całą rodziną.

Czytnik e-booków na Black Friday

Czytniki e-booków zyskały w ostatnich latach dużą popularność. Są to urządzenia, które wyglądem przypominają małe tablety, na których można czytać książki w wersji elektronicznej, dzięki czemu, mając ze sobą jedynie mały czytnik, tak naprawdę posiada się ogromną bibliotekę. Czytniki są poręczne, kompaktowe oraz bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Co więcej, zamiast tradycyjnego wyświetlacza, którego zbyt długie używanie może prowadzić do krótkowzroczności, w czytnikach zastosowano papier elektroniczny. Papier elektroniczny jest całkowicie bezpieczny dla wzroku, a fakturą i wygodą przypomina zwyczajną kartkę w książce.

Do liderów wśród producentów czytników e-booków znajdują się marki Kindle oraz PocketBook. Polecane czytniki Kindle w Black Friday to:

  • Kindle 11,
  • Kindle Paperwhite 5,
  • Kindle Oasis 3.

Jeżeli chodzi o Pocketbooki, warto zwrócić uwagę na takie modele jak: PocketBook Touch HD 3 oraz PocketBook Touch Lux 5.

Najlepsze oferty dla miłośników książek podczas Black Friday na Ceneo

Najlepsze oferty dla miłośników czytania na Black Friday - sprawdź już dziś! Materiał zewnętrzny, TOP, Wiadomości

Black Friday bez dwóch zdań niesie ze sobą wiele korzyści. Posiada jednak jedną, główną wadę – podczas jego trwania, w sklepach przebywa naprawdę dużo ludzi. Na szczęście tłumów można uniknąć, decydując się na zakupy w Internecie. Stają się one jeszcze łatwiejsze dzięki Ceneo.pl – porównywarce cen, w której można przeglądać i porównywać setki produktów z największych polskich sklepów internetowych. Oprócz tego, na Ceneo dostępna jest historia cen danych produktów, a także możliwość sprawdzenia opinii klientów, którzy już zdecydowali się na kupno danego produktu.