26 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Jakie sklepy będą w nowym parku handlowy? Są już znane marki

OlsztynJakie sklepy będą w nowym parku handlowy? Są już znane marki

Nowy kompleks handlowy w Olsztynie, zlokalizowany przy ulicy Sielskiej, zbliża się do swojego uroczystego otwarcia, przewidzianego na przełom II i III kwartału 2024 roku. Postępy budowlane są zgodne z planem, a pierwsze logotypy, między innymi sieci sklepów Action i Lidl, już zdobią elewację budynku.

reklama

Kompleks o powierzchni użytkowej około 15 000 mkw. oferować będzie szeroki wybór sklepów z branży spożywczej, elektroniki użytkowej oraz odzieży. W parku handlowym znajdzie się blisko 30 lokali o różnorodnym metrażu, od 40 do 1950 mkw. Ponadto, obok sklepów znajdą się także punkty popularnych sieci zoologicznych i drogeryjnych.

RWS Investment Group, inwestor projektu, informuje, że prace montażowe elewacji z siatki cięto-ciągnionej są już prawie ukończone. Trwają również ostatnie prace przy szkleniu witryn oraz montaż central wentylacyjnych dla lokali najemców. Prace budowlane obejmują również przebudowę ulicy Sielskiej, budowę ronda oraz ścieżki pieszo-rowerowej. Ponadto, zakończono układanie powierzchni bitumicznych, a prace wykończeniowe nadal postępują.

reklama

Oprócz przestrzeni handlowej, na terenie kompleksu powstaje również stacja benzynowa, która jest obecnie w fazie prac wykończeniowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Z uwagi na rosnące zainteresowanie, inwestor zdecydował się na rozbudowę parku handlowego o dodatkowe 6 tys. mkw., z planowanym zakończeniem drugiego etapu budowy pod koniec 2025 roku. Rozszerzenie oferty ma na celu zaspokojenie potrzeb rosnącej liczby klientów i zapewnienie jeszcze większego komfortu zakupów.

źródło: eska.com.pl, fot. RWS INVESTMENT GROUP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
7 maja 2024 16:19

Gdzie ta lista sklepów?

Ekfks
8 maja 2024 13:57

Gdzie ta lista? co to za click bait

Polecane
Ogłoszenia