23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Przy Sielskiej właśnie ruszyła budowa stacji pali

OlsztynPrzy Sielskiej właśnie ruszyła budowa stacji pali

Ulica Sielska w Olsztynie przechodzi ogromną transformację, która ma na celu nie tylko zmienić oblicze tej części miasta, ale również ułatwić mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty handlowej oraz usług. W centrum tych zmian znajduje się budowa nowego parku handlowego, który obok nowoczesnych sklepów zaoferuje również dodatkowe udogodnienia takie jak stacja paliw i zmodernizowany układ drogowy.

reklama

Nowe oblicze ulicy Sielskiej

Projekt przy ulicy Sielskiej zakłada stworzenie centrum handlowego o imponującej łącznej powierzchni blisko 21 000 metrów kwadratowych. Pierwszy etap tej ambitnej inwestycji RWS Investment Group przewiduje budowę kompleksu o powierzchni użytkowej około 15 000 metrów kwadratowych, który pomieści 29 lokali użytkowych. Oferta najemców będzie zróżnicowana – od branży spożywczej, przez RTV i AGD, po sklepy zoologiczne, odzieżowe i drogeryjne. Dodatkowo przewidziana jest przestrzeń dla restauracji, piekarni oraz sklepu mięsnego, co czyni ten projekt niezwykle atrakcyjnym dla przyszłych klientów.

Stacja paliw i modernizacja dróg

Oprócz parku handlowego, na terenie inwestycji powstanie nowa stacja paliw, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby mieszkańców oraz osób przejeżdżających przez Olsztyn. Budowa stacji już się rozpoczęła, z zakopanymi zbiornikami i pracami przy fundamentach pod budynek i wiatę.

reklama

Aby zapewnić płynność ruchu wokół nowego kompleksu, przeprowadzona zostanie także modernizacja układu drogowego. Zmieniona organizacja ruchu, której pierwsze efekty są już widoczne, ma na celu nie tylko usprawnienie dostępu do parku handlowego, ale również poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróżowania ulicą Sielską.

Przewidywany termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji RWS Investment Group to okolice wakacji 2024 roku. Dzięki temu mieszkańcy Olsztyna i okolic będą mogli korzystać z nowych możliwości zakupowych oraz usługowych już tego lata.

Ponad 400 miejsc parkingowych

Z myślą o wygodzie klientów, przy parku handlowym zaplanowano parking na 425 miejsc. Dzięki temu odwiedzający będą mogli bez problemu zaparkować swoje pojazdy, ciesząc się łatwym dostępem do wszystkich sklepów i punktów usługowych.

reklama

Nowy park handlowy przy Sielskiej już niebawem. Tymczasem zobacz, jak to miejsce wygląda obecnie i jak będzie wyglądało już wkrótce.

źródło: ESKA, fot. RWS INVESTMENT GROUP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kiewrownik szatni
2 lutego 2024 13:02

Centrum niemieckich sieci handlowych.

Armagedon Biada
2 lutego 2024 18:55

stacja benzynowa……Pod obecne potrzeby hahahaha ubaw po pachy. Kolejki gigant po paliwo. Obok zaraz są już dwie stacje benzynowe. Piszecie głodne kawałki. Żenada.

Polecane