24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Kiedy ruszy wrotkowisko przy hali Urania?

OlsztynKiedy ruszy wrotkowisko przy hali Urania?

Wrotkowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania” w Olsztynie, które miało rozpocząć działalność tuż po zakończeniu sezonu zimowego, zostanie otwarte z pewnym opóźnieniem. Mieszkańcy i turyści, którzy spodziewali się, że obiekt zostanie uruchomiony bezpośrednio po wyczyszczeniu lodowiska, będą musieli poczekać nieco dłużej.

reklama

Opóźnienie w otwarciu wrotkowiska wynika z konieczności przeprowadzenia różnych prac technologicznych oraz z czyszczenia powierzchni, na której wcześniej utrzymywany był lód. „Gazeta Olsztyńska” informuje, że wrotkowisko zostanie otwarte do końca kwietnia.

Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu wypożyczalnia przy wrotkowisku będzie dysponować 100 kompletami łyżworolek. To nie pierwszy raz, gdy przy hali Urania będzie funkcjonować wrotkowisko. Poprzednia instalacja była używana sezonowo od września aż do nadejścia zimy. Pomysł reaktywacji wrotkowiska zgłoszony został jako projekt miejski w VII edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego w 2019 roku, zdobywając 1839 punktów i plasując się na 7. miejscu w swojej kategorii.

reklama

źródło: Gazeta Olsztyńska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
⛔️⛔️⛔️NIE DLA PO⛔️⛔️⛔️
18 kwietnia 2024 11:05

Ile promili miał syn pana Grzymowicza gdy jechał pod prąd autem i uderzył w drzewo? A 2, B 1.3, C 1.7, D 1.5 ? Dlatego chce rządzić z tylnego fotela??

Polecane
Ogłoszenia