5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Oto najlepsze restauracje wg użytkowników Pyszne.pl w warmińsko-mazurskim

OlsztynOto najlepsze restauracje wg użytkowników Pyszne.pl w warmińsko-mazurskim

Już po raz dziewiąty użytkownicy serwisu Pyszne.pl mieli okazję wybrać najlepsze restauracje w kraju w ramach corocznego plebiscytu Pyszne.pl Awards.

reklama

Tegoroczna edycja przyniosła wiele emocji i potwierdziła, że polska scena kulinarna jest pełna pasji i nieustannie się rozwija. Nagrody rozdane zostały w wielu kategoriach, doceniając tym samym zaangażowanie restauratorów i ich zespołów w dostarczanie klientom niezapomnianych wrażeń kulinarnych.

W województwie warmińsko-mazurskim laureatem została Pizzeria na Czas z Elbląga, która zyskała uznanie za swoje wyjątkowe podejście do włoskich klasyków. Kolejne wyróżnienie trafiło do Non Solo Pizza z Olsztyna, która została nagrodzona za najlepszą kuchnię włoską w Polsce. Te wyjątkowe miejsca pokazują, że miłość do kulinariów i ciężka praca mogą przynieść lokalnej gastronomii ogólnopolskie uznanie.

reklama

Gala wręczenia nagród Pyszne.pl Awards odbyła się 26 marca we Wrocławiu i została poprowadzona przez znaną szefową kuchni i dziennikarkę kulinarną Adrianę Marczewską. Wydarzenie to było nie tylko okazją do świętowania sukcesów, ale również momentem podsumowania roku w polskiej gastronomii.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
marek
3 kwietnia 2024 09:30

Przypominam że pyszne.pl bierze ogromne prowizje od sprzedawców, poza tym na ich portalu jest sporo drożej niż na stronie pizzerii czy w samym lokalu.

Polecane
Ogłoszenia