fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nowe informacje w sprawie Pizzerii Roma

OlsztynNowe informacje w sprawie Pizzerii Roma

W minionym miesiącu olsztyńscy miłośnicy pizzy przeszli prawdziwe trzęsienie ziemi — informacja o planowanym zamknięciu popularnej Pizzerii Roma wywołała żywe reakcje. Okazuje się, że zamknięcie lokalu było tylko tymczasowe.

reklama

Lokal funkcjonuje w Olsztynie od 31 lat. Nad jego likwidacją ubolewało wielu klientów.

Rozczarowanie wśród olsztynian

Na początku lipca olsztyńscy smakosze doznali szoku, dowiadując się, że popularna Pizzeria Roma zapowiedziała zakończenie działalności. Zgodnie z informacjami lokal ten miał zniknąć z gastronomicznej mapy miasta.

reklama

Rozgłos związany z zamknięciem tej pizzerii przerósł wszelkie oczekiwania. Olsztynianie nie kryli swojego smutku i rozczarowania.

Roma nie znika

Na szczęście to nie koniec dla Pizzerii Roma. Wszystko wskazuje na to, że popularny lokal pozostanie na kulinarnej mapie miasta.

reklama
Kolejna afera "Gazety Olsztyńskiej"? Wciągnęła kandydatów do płatnego konkursu bez ich zgody

Zgodnie z komunikatem, który pojawił się na stronie pizzerii, lokal jest zamknięty jedynie na czas urlopu pracowników: “Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek… Od 01/08 do 13/08 Pizzeria wraz z dzielnymi Pracownikami będzie przebywać na zasłużonym, corocznym urlopie… Ale już od poniedziałku 14 sierpnia Zapraszamy ponownie aby dalej rozkoszować się smakiem jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej pizzy w mieście. To Dzięki Wam będziemy mogli dalej kontynuować wieloletnią tradycję. Do zobaczenia Niebawem.”

Początki Pizzerii Roma

Pizzeria Roma rozpoczęła swoją działalność na olsztyńskich Jarotach, przy ul. Wilczyńskiego 19/6f w maju 1992 roku. Jest to restauracja typu ‘casual dining’ oferująca dania do spożycia na miejscu, na wynos, a także z dostawą na telefon. Serwuje pizzę, która przez wielu określana jest jako “domowa”, przypomina danie w stylu chicagowskim, charakteryzujące się grubym, drożdżowym ciastem.

Do Olsztyna niebawem zawita kultowa naleśnikarnia z Warszawy

źródło: olsztyn.com.pl

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
2 sierpnia 2023 19:13

Ktos tu mieszkancow w bambuko zrobil….przez caly lipiec ludzie gnali do Romy…na ten osratni raz pizzy…a tu…zonk…

Andrz
2 sierpnia 2023 10:15

zabraklo info ze bedzie nowy wlasciciel

Polecane
Ogłoszenia

Taki Wół. Burgerownia, która podbija Olsztyn!

Taki Wół. Burgerownia, która podbija Olsztyn!
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji