10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Nowe informacje w sprawie Pizzerii Roma

OlsztynNowe informacje w sprawie Pizzerii Roma

W minionym miesiącu olsztyńscy miłośnicy pizzy przeszli prawdziwe trzęsienie ziemi — informacja o planowanym zamknięciu popularnej Pizzerii Roma wywołała żywe reakcje. Okazuje się, że zamknięcie lokalu było tylko tymczasowe.

reklama

Lokal funkcjonuje w Olsztynie od 31 lat. Nad jego likwidacją ubolewało wielu klientów.

Rozczarowanie wśród olsztynian

Na początku lipca olsztyńscy smakosze doznali szoku, dowiadując się, że popularna Pizzeria Roma zapowiedziała zakończenie działalności. Zgodnie z informacjami lokal ten miał zniknąć z gastronomicznej mapy miasta.

reklama

Rozgłos związany z zamknięciem tej pizzerii przerósł wszelkie oczekiwania. Olsztynianie nie kryli swojego smutku i rozczarowania.

Roma nie znika

Na szczęście to nie koniec dla Pizzerii Roma. Wszystko wskazuje na to, że popularny lokal pozostanie na kulinarnej mapie miasta.

Zgodnie z komunikatem, który pojawił się na stronie pizzerii, lokal jest zamknięty jedynie na czas urlopu pracowników: “Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek… Od 01/08 do 13/08 Pizzeria wraz z dzielnymi Pracownikami będzie przebywać na zasłużonym, corocznym urlopie… Ale już od poniedziałku 14 sierpnia Zapraszamy ponownie aby dalej rozkoszować się smakiem jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej pizzy w mieście. To Dzięki Wam będziemy mogli dalej kontynuować wieloletnią tradycję. Do zobaczenia Niebawem.”

reklama

Początki Pizzerii Roma

Pizzeria Roma rozpoczęła swoją działalność na olsztyńskich Jarotach, przy ul. Wilczyńskiego 19/6f w maju 1992 roku. Jest to restauracja typu ‘casual dining’ oferująca dania do spożycia na miejscu, na wynos, a także z dostawą na telefon. Serwuje pizzę, która przez wielu określana jest jako “domowa”, przypomina danie w stylu chicagowskim, charakteryzujące się grubym, drożdżowym ciastem.

źródło: olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
2 sierpnia 2023 19:13

Ktos tu mieszkancow w bambuko zrobil….przez caly lipiec ludzie gnali do Romy…na ten osratni raz pizzy…a tu…zonk…

Andrz
2 sierpnia 2023 10:15

zabraklo info ze bedzie nowy wlasciciel

Polecane
Ogłoszenia