18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Zmiany w szeregach olsztyńskiej policji. Podinspektor Izabela Sękowska awansuje

OlsztynZmiany w szeregach olsztyńskiej policji. Podinspektor Izabela Sękowska awansuje

W poniedziałek 26 lutego odbyło się uroczyste mianowanie podinspektor Izabeli Sękowskiej na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego policji w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie. Ceremonia wręczenia rozkazu miała miejsce w obecności kadry kierowniczej olsztyńskiej jednostki.

reklama

Podinspektor Sękowska, której kariera w policji rozpoczęła się w 2005 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach, do tej pory była związana z pracą w pionie kryminalnym. Znaczącym etapem jej zawodowego rozwoju było przejście w 2012 roku do Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Pięć lat później objęła funkcję naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

Obowiązki zastępcy komendanta miejskiego zostały oficjalnie powierzone jej przez mł. inspektora Pawła Krauzego. Mł. inspektor Stanisław Moroz, pełniący obowiązki komendanta miejskiego, w imieniu komendanta wojewódzkiego wręczył Sękowskiej rozkaz i złożył życzenia. Zauważył, że jej dotychczasowe doświadczenie, wiedza i umiejętności będą miały bezpośredni wpływ na skuteczne zarządzanie pionem kryminalnym, co z kolei przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

reklama

W uroczystości uczestniczyła również kadra kierownicza olsztyńskiej policji. W trakcie ceremonii podinspektor Izabela Sękowska otrzymała gratulacje i ciepłe słowa od swoich kolegów. Nowe zadania i wyzwania, które przed nią postawiono, będą wymagały kontynuowania ciężkiej pracy, ale jej dotychczasowe osiągnięcia pozwalają przypuszczać, że poradzi sobie z nimi doskonale.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Joanna
28 lutego 2024 15:36

po co się tym chwalić ? obecnie wymieniają wszystkich w województwie, bo według tvn24 jest zapaść w warmińsko-mazurskim

Anonimowo
29 lutego 2024 10:12

Dzieje się to samo co za poprzedniej władzy. Ustawianie swoich. Nikt nie bierze pod uwagę policjantów wykształconych z długoletnim stażem. Kolega kolegę ustawia, a reszta to robole. Szkoda bo dzieje się to samo co było.

Polecane