3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

W kierunku współpracy międzynarodowej. Jak skutecznie aplikować o fundusze

ElblągW kierunku współpracy międzynarodowej. Jak skutecznie aplikować o fundusze

Urząd Marszałkowski zachęca organizacje pozarządowe oraz instytucje lokalne do wzięcia udziału w nadchodzącym webinarium, które skupi się na kwestii naboru do projektów transgranicznych w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027. Spotkanie online odbędzie się 28 lutego 2024 roku i będzie miało na celu przybliżenie zasad aplikowania oraz możliwości finansowych przeznaczonych dla małych projektów.

reklama

Podczas internetowego spotkania, które rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 12:00, zaprezentowane zostaną szczegółowe informacje dotyczące Programu Południowy Bałtyk, w tym procesu składania wniosków i wsparcia finansowego na pokrycie prefinansowanych wydatków kwalifikowalnych. Webinarium kierowane jest przede wszystkim do reprezentantów sektora NGO (non governmental organisation) – organizacji pozarządowych oraz mniejszych jednostek publicznych, które są nowe w dziedzinie współpracy transgranicznej.

Prelegentami będą Karol Ostrowski reprezentujący Regionalny Punkt Kontaktowy Programu w Olsztynie oraz Joanna Glezman – kierowniczka Biura Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego. Aby wziąć udział w webinarium, konieczne jest przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: pife.elblag@warmia.mazury.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do 26 lutego 2024 roku, do godziny 12:00.

reklama

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy prześlą potwierdzenia mailowe po zakończeniu rekrutacji. Osoby z niepełnosprawnościami powinny zgłosić swoje specjalne potrzeby organizatorom, co pozwoli na lepsze przygotowanie pomocy i zapewnienie płynnego przebiegu spotkania. Zainteresowani mogą znaleźć formularze zgłoszeniowe i agendę webinarium na stronie. Dodatkowe pytania można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Elblągu.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Polecane
Ogłoszenia