6 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

19 urodziny za kratami. Młodzieniec z Pisza aresztowany za przemoc domową

Pisz19 urodziny za kratami. Młodzieniec z Pisza aresztowany za przemoc domową

W atmosferze dalekiej od świątecznej mieszkaniec Pisza spędził swoje 19. urodziny za kratami, zatrzymany przez policję za domową przemoc. Awantura, którą wszczął w domowym zaciszu, skierowana przeciwko rodzicom i starszemu bratu, eskalowała do momentu, gdy młody mężczyzna, trzymając nóż, wyzywał domowników, prowokując ich do bójki. Wszystko to działo się pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających.

reklama

Zdarzenie, które doprowadziło do interwencji, ujawniło również posiadanie przez niego marihuany, co tylko pogłębiło jego kłopoty z prawem. Młodzieniec został postawiony przed zarzutami znęcania się nad bliskimi, co, jak ustalili śledczy, nie było jednostkowym przypadkiem. Od pół roku stosował on przemoc zarówno psychiczną, jak i fizyczną, nie szczędząc obelg, gróźb, a nawet fizycznego ataku na członków rodziny.

Dodatkowo jego zachowanie obejmowało także zniszczenie sprzętu domowego oraz groźby skierowane z użyciem noża. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące, akurat w dniu, gdy młodzieniec kończył 19 lat. Ostatecznie, mieszkańcowi Pisza za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Allah lekiem na sodomie gejowska i prostytutki
9 lutego 2024 04:58

Nacpal się trawki i agresja co za głupi Goj zwykle bydło hodowlane. Trawka jest dla spokoju nie wojny pewnie jeszcze mefka była i odbyt lizany i ruchany z kolegami. Tępa Goj

Polecane
Ogłoszenia