15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Niebezpiecznie w Olsztynie. Dwukrotne usiłowanie rozbojów z użyciem noża

OlsztynNiebezpiecznie w Olsztynie. Dwukrotne usiłowanie rozbojów z użyciem noża

5 stycznia 2023 roku w Olsztynie doszło do dwóch usiłowań rozbojów z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawca, grożąc nożem, wszedł do dwóch sklepów na terenie miasta, żądając od ekspedientek wydania gotówki. W obu przypadkach sprawca został spłoszony przez innych klientów lub poprzez włączenie alarmu, a następnie uciekł w nieznanym kierunku. Nikt nie odniósł obrażeń w wyniku zdarzeń.

reklama

Śledztwo i publikacja wizerunku mężczyzny

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe, prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy. Policja zdecydowała się opublikować fragment zabezpieczonego materiału z kamer monitoringu, na którym widoczny jest mężczyzna mogący mieć związek z przestępstwami.

*nagranie wideo

reklama

Apel o pomoc w identyfikacji

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniu, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać osobiście, telefonicznie (47 731 34 24), mailowo (naczelnik.ppz@olsztyn.ol.policja.gov.pl) lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie (47 731 34 34). Anonimowość jest gwarantowana.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Żenada
23 marca 2023 06:16

Publikacja filmu z 5 stycznia w połowie marca. Co za debile. Na pewno ktoś go pamięta

lolo
23 marca 2023 05:36

git czlowiek

Polecane
Ogłoszenia