11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Policjant na służbie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Dobrym Mieście

OlsztynPolicjant na służbie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Dobrym Mieście

W Dobrym Mieście doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Policjant na służbie, kierujący oznakowanym radiowozem, potrącił kobietę przebywającą na oznakowanym przejściu dla pieszych. Zarówno funkcjonariusz jak i poszkodowana byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie oraz Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Północ.

reklama

Jak donosi TVN24 w poniedziałek, 29 stycznia, w Dobrym Mieście na ul. Wojska Polskiego doszło do zdarzenia drogowego, w którym wziął udział oznakowany radiowóz i piesza na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policjanci niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia i udzielili poszkodowanej kobiecie pierwszej pomocy przedmedycznej, po czym została ona przetransportowana do szpitala. W trakcie interwencji przeprowadzono niezbędne czynności procesowe. Zarówno osoba kierująca radiowozem, jak i piesza, byli trzeźwi.

Po zdarzeniu komendant miejski policji w Olsztynie zarządził przeprowadzenie szczegółowego postępowania wyjaśniającego. Ma ono na celu dokładne zbadanie okoliczności, w jakich doszło do potrącenia.

reklama

źródło: TVN24

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
3 lutego 2024 11:05

Dobre miasto… Miasto afer burmistrz znowu nawywijal podobno do prokuratury znowu go podali

Polecane
Ogłoszenia