10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Policjant z olsztyńskiej drogówki szybko odnalazł sprawcę uszkodzenia samochodu – mieszkanka miasta składa podziękowania

OlsztynPolicjant z olsztyńskiej drogówki szybko odnalazł sprawcę uszkodzenia samochodu – mieszkanka miasta...

Komenda Miejska Policji w Olsztynie otrzymała wyrazy uznania od mieszkanki miasta za profesjonalizm i szybkość działań podejmowanych przez funkcjonariusza z Wydziału Ruchu Drogowego. Aspirant policji sprawnie przeprowadził dochodzenie, które doprowadziło do szybkiego zidentyfikowania i zatrzymania osoby odpowiedzialnego za uszkodzenie pojazdu zaparkowanego w pobliżu szpitala.

reklama

Zdarzenie miało miejsce w środę, 3 stycznia 2024 roku. Dzięki zaangażowaniu policjanta, jego nadzwyczajnej sprawności i skuteczności w działaniu udało się namierzyć winnego uszkodzenia samochodu kobiety, której udzielano pomocy na SOR-ze.

Podziękowanie od mieszkanki Olsztyna nadeszło w formie listu, w którym wyraziła ona wdzięczność i podziw dla pracy policjanta, doceniając jego skuteczność i zaangażowanie.

reklama

Ten wyjątkowy przypadek stanowi przykład na to, jak istotna jest rzetelna praca funkcjonariuszy policji, których działania często pozostają poza światłem reflektorów. Błyskawiczna reakcja policjanta przyniosła oczekiwany rezultat i wzbudziła ogromne uznanie wśród społeczności lokalnej.

Policjant otrzymał gratulacje, które niewątpliwie cieszą też jego przełożonych oraz zespół, w którym na co dzień pełni służbę.

Olsztyn, 30.12.2023 r.
Pan Komendant Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie
Pragnę na Pana ręce złożyć podziękowanie dla (…) . Policjant ten wykazał się błyskawicznym podejściem do sprawy. Podczas, gdy leżałam na SOR-ze w Szpitalu (…) w Olsztynie, został uszkodzony mój samochód, który zaparkowany był nieopodal szpitala.  Po zgłoszeniu szkody na policji (…) w szybkim tempie znalazł sprawcę. Gratuluję takich policjantów jak (…), który znajduje się w Pana Zespole. 
Pozdrawiam

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Syc
6 stycznia 2024 21:28

Skąd tyle tchórzy za kierownicą?

Polecane
Ogłoszenia