22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Zabawna bójka o miejsce parkingowe podczas uroczystego otwarcia Hali Urania

OlsztynZabawna bójka o miejsce parkingowe podczas uroczystego otwarcia Hali Urania

W miniony piątek mieszkańcy miasta zgromadzili się, aby uczestniczyć w długo oczekiwanym otwarciu zmodernizowanej hali Urania. Przed wydarzeniem, które miało być świętem lokalnej społeczności, doszło do niecodziennego incydentu na parkingu.

reklama

Parkingowe potyczki przy nowej hali

Przed oficjalnym otwarciem Uranii na parkingu przy hali doszło do kuriozalnego zdarzenia. Dwóch kierowców chciało zaparkować na tym samym miejscu parkingowym. Próby te przerodziły się w gorącą dyskusję, która następnie doprowadziła do krótkiej, ale intensywnej bójki. Według świadków jeden z mężczyzn upadł na mokry śnieg, kończąc tym samym kłótnię. Na szczęście obaj panowie szybko doszli do porozumienia, a sprawa zakończyła się bez interwencji policji.

Uroczyste otwarcie z udziałem znanych postaci

Mimo tego incydentu ceremonia otwarcia przebiegła pomyślnie. Wśród gości znaleźli się tacy politycy jak posłowie Paweł Papke i Marcin Kulasek, senator Ewa Kaliszuk, a także lokalni samorządowcy, w tym burmistrz Barczewa Andrzej Maciejewski, oraz wójt Dywit Daniel Zadworny. Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz marszałek województwa Marcin Kuchciński powitali zgromadzonych, podkreślając znaczenie hali dla kultury i sportu w regionie.

reklama

Artystyczne i taneczne atrakcje wieczoru

Część artystyczna wieczoru, przygotowana przez Iwonę Pavlović, objęła występy Carnivals Stars, Studio Rytm, pracownia Tańca Pryzmat, formacji Jantar z Elbląga oraz zawodowych tancerzy z programu „Taniec z gwiazdami”. Widowisko to było pierwszym z wielu, jakie hala Urania ma zaoferować swoim gościom.

Podsumowanie inwestycji

Zmodernizowana hala Urania, która może pomieścić około 4 tysięcy widzów, jest efektem inwestycji za ponad 250 mln zł. Mieszkańcy miasta i goście mogą teraz cieszyć się nowoczesnym obiektem, który stanowi ważny punkt na kulturalnej i sportowej mapie regionu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianin
18 grudnia 2023 13:56

Jak zwykle brak wyobraźni u grzymowicza i spółki, projektując taki obiekt trzeba pomyśleć o odpowiednio duzym parkingu

Karolcia
18 grudnia 2023 15:19

Zabawne jest to że ta firma krzak jakiś mirekbud nie pomyślał o parkingu

Polecane