10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Spektakularny benefis pełen gwiazd w hali Urania. Ten wieczór przejdzie do historii?

OlsztynSpektakularny benefis pełen gwiazd w hali Urania. Ten wieczór przejdzie do historii?

15 grudnia odbędzie się niezwykłe wydarzenie w Olsztynie, które na nowo zdefiniuje pojęcie miejskiej rozrywki i sportu. Zrewitalizowana i zmodernizowana hala widowiskowo-sportowa Urania, będąca symbolem miasta od blisko pół wieku, ugości mieszkańców i gości na galaktycznym benefisie. Wydarzenie to nie tylko okazja do świętowania odnowienia hali, ale także prezentacja bogatej oferty kulturalnej i sportowej, która z pewnością przyciągnie tłumy.

reklama

Niezwykła noc pełna gwiazd

Hala Urania, po ponad dwuletniej modernizacji, ponownie staje w centrum uwagi mieszkańców Olsztyna. Organizatorzy przygotowali wyjątkowy program, który łączy w sobie różne formy artystyczne i sportowe, tworząc niepowtarzalną atmosferę tego wieczoru. Goście benefisu będą mieli okazję przeżyć niesamowite chwile podczas koncertu gwiazd, pokazów sportowych i tanecznych, a także laserowego show.

reklama

Muzyczne i sportowe atrakcje

W koncercie gwiazd wystąpią znane postaci polskiej sceny muzycznej, takie jak Ania Dąbrowska, Anita Lipnicka, czy Ralph Kaminski. Nie zabraknie też lokalnych talentów, w tym zespołu Czerwony Tulipan. Wojciech Urbański, dyrektor projektu, zapewni, że część muzyczna wieczoru będzie nie tylko profesjonalna, ale też nawiąże do kosmicznego motywu benefisu.

W segmencie sportowym uwagę przyciągną pokazy gimnastyki sportowej i taekwondo olimpijskiego, prezentowane przez uczniów olsztyńskiej szkoły mistrzostwa sportowego. Dodatkowo, swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy Indykpolu AZS Olsztyn.

Taniec jako kluczowy element benefisu

Część taneczna, pod kierownictwem Iwony Pavlović, obiecuje być ekscytująca. Wystąpią zarówno lokalne zespoły taneczne, jak i profesjonalni tancerze znani z programu „Taniec z gwiazdami”. To doskonała okazja, aby zobaczyć na żywo wysoki poziom artystyczny i techniczny polskiej sceny tanecznej.

reklama

Spojrzenie w przeszłość i przyszłość hali

Ważnym elementem wieczoru będą również filmy dokumentalne, które przedstawią bogatą 45-letnią historię hali Urania. Poprzez te retrospekcje, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak hala ewoluowała i jak wielką rolę odegrała w życiu społeczności Olsztyna. Filmy te będą również okazją do pokazania nowoczesnych rozwiązań architektonicznych zastosowanych podczas modernizacji.

Informacje praktyczne

Chociaż udział w wydarzeniu jest bezpłatny, to wejście na teren hali możliwe będzie tylko z wejściówką. Bilety będą dostępne od 27 listopada, od godziny 12:00, z limitem dwóch sztuk na osobę. Otwarcie bram zaplanowano na godzinę 18:00, co pozwoli gościom na komfortowe przybycie i zajęcie miejsc przed rozpoczęciem benefisu.

Ten wyjątkowy wieczór w hali Urania z pewnością przejdzie do historii miasta, łącząc w sobie elementy kultury, sportu i rozrywki.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Żenujàce.
24 listopada 2023 14:58

Limit 2 bilet na osobę? Czyli jak chcesz pójść rodziną 2+2 to biletów nie kupisz. Brawo! Geniusze to wymyślili. Zresztą na co tam iść? Folwark taki sam jak w poprzedniej uranii czyli podstarzali pseudocelebryco jak Pavlovic ktora jest znana z tego ze jest znana podczas gdy w Olsztynie jest wielu lepszych ekspertow od tanca.

sos
27 listopada 2023 12:38

Te bilety na Benefis, to oszustwo jest. W momencie pokazania się na stronie ebilet przycisku Kup bilet wszystkie sektory w hali były wyprzedane. To jakiś cyrk jest. A konkretnie pojawia się komunikat: Aktualnie brak dostępnych miejsc. I tak we wszystkich sektorach. Takie same kpiny urządzili ze zwiedzaniem. Też guzik wyszło.

Polecane
Ogłoszenia