fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Konferencja w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku poświęcona zielonej optymalizacji produkcji

EłkKonferencja w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku poświęcona zielonej optymalizacji produkcji

Ełk stanie się ważną areną dla biznesowej debaty na temat zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw. W Parku Naukowo-Technologicznym 21 listopada zostanie zorganizowana III edycja Konferencji Technologicznej pod nazwą „Zielona Optymalizacja Produkcji – Recykling, Regeneracja, Automatyzacja i Robotyzacja”.

reklama

Wydarzenie to będzie wyjątkową okazją, aby poznać innowacyjne rozwiązania pozwalające firmom zwiększyć wydajność oraz efektywność działania z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju. Podczas konferencji przedstawiciele różnych branż produkcyjnych będą mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Seminarium skierowane jest do osób zarządzających, menedżerów, dyrektorów produkcji, kierowników technicznych, technologów, logistyków, pracowników działów bhp i B+R oraz wszystkich, którzy odpowiedzialni są za implementację nowych technologii w firmach.

reklama

Spotkanie odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Podmiejska 5) od 9:00 do 14:00. Rejestracja możliwa jest do 20 listopada, jednak należy mieć na uwadze, że liczba miejsc jest limitowana.

Na Warmii i Mazurach pojawi się Dino

Więcej informacji o wydarzeniu (agenda, materiały, formularz rejestracyjny) można znaleźć na https://technopark.elk.pl/.

reklama

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Odkrywanie tajników PR-u na warmińskiej konferencji dla samorządowców

Odkrywanie tajników PR-u na warmińskiej konferencji dla samorządowców