-2 C
Olsztyn
niedziela, 10 grudnia, 2023
reklama
reklama

Policjanci z Olsztyna zatrzymali poszukiwanych za przestępstwa i uchylanie się od obowiązków

OlsztynPolicjanci z Olsztyna zatrzymali poszukiwanych za przestępstwa i uchylanie się od obowiązków

Policjanci w ciągu ostatnich dni zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku 27, 30, 33, 45 oraz 52 lat, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Każdy z nich najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

reklama

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w piątek, 10 listopada, w gminie Barczewo, gdzie 45-letni mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia 94-dniowej kary pozbawienia wolności.

W sobotę, 11 listopada, funkcjonariusze wezwani zostali do bloku na ulicy Dworcowej w Olsztynie w związku ze zgłoszeniem spożywania alkoholu w miejscu publicznym. Na miejscu zatrzymali 27-latka, który również był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe. Mężczyzna spędzi teraz 75 dni w zakładzie karnym.

reklama

W poniedziałek, 13 listopada, policjanci na terenie gminy Purda, w jednym z lokali, zatrzymali 52-latka. Mężczyzna poszukiwany był w celu odbycia 4-miesięcznej kary pozbawienia wolności. Tego samego dnia w tej samej gminie zatrzymano 33-latka, który miał zaległą karę do odbycia – 120 dni za przestępstwo przeciwko mieniu.

Ostatnim z zatrzymanych był 30-latek, mieszkaniec Olsztyna. Okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia 99-dniowej kary pozbawienia wolności za uchylanie się od płacenia alimentów.

reklama

Zatrzymani mężczyźni muszą się teraz zmierzyć z konsekwencjami swoich działań. A ostatnie zatrzymania są przypomnieniem, że prawo dogania wszystkich, nawet tych, którzy próbują się przed nim ukryć.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia