fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Kolejny sklep ALDI na Mazurach

EłkKolejny sklep ALDI na Mazurach

W Ełku, przy ulicy Suwalskiej 6, 8 listopada o godzinie 6:00 rano, rozpoczął działalność pierwszy sklep sieci ALDI. Z tej okazji przygotowano dla klientów szereg atrakcji, w tym degustacje oraz specjalne promocje.

reklama

Oferta otwarcia i nowe miejsca pracy

Otwarcie sklepu w Ełku jest częścią większej strategii rozwoju sieci. ALDI, znane z oferowania produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, planuje na tę okazję specjalne promocje. Klienci będą mogli skorzystać z 25% zniżki na odzież i obuwie. Dodatkowo, dla urozmaicenia doświadczeń zakupowych, przewidziane są degustacje produktów.

Ważnym aspektem otwarcia nowego sklepu jest również zatrudnienie kilkunastu pracowników, co stanowi istotne wsparcie dla lokalnego rynku pracy. Nowi pracownicy dołączają do zespołu ALDI, który w Polsce liczy już ponad 4700 osób.

reklama
ALDI otwiera pierwszy sklep pod Olsztynem

ALDI w Polsce – rozwój i zaangażowanie

ALDI Polska, będące częścią międzynarodowej grupy ALDI Nord, dynamicznie rozwija swoją sieć sklepów na polskim rynku. Obecnie firma posiada 282 sklepy w całym kraju. Sieć znana jest z długotrwałych i sprawiedliwych relacji z dostawcami oraz z zaangażowania w działania społecznie odpowiedzialne.

Nowe hasło marki, „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, podkreśla ideę, że wartościowe i wysokiej jakości produkty oferowane przez sieć przyciągają klientów do ponownych zakupów.

reklama

Podsumowując, otwarcie sklepu ALDI w Ełku to nie tylko znaczące wydarzenie dla miasta, ale także część większego obrazu rozwoju firmy na polskim rynku. Klienci mogą oczekiwać atrakcyjnych promocji i wysokiej jakości asortymentu, a nowo zatrudnieni pracownicy wzmocnią lokalny rynek pracy.

Black Friday 2023 – najlepsze okazje na elektronikę i sprzęt AGD
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

ALDI otwiera pierwszy sklep pod Olsztynem

ALDI otwiera pierwszy sklep pod Olsztynem